Trwa ładowanie...
dkmtdpq
Michael Keaton trenuje młodego agenta do walki z terrorystami. Zobacz polski zwiastun "American Assassin" [WIDEO]
Informacja prasowaMegafon.pl
Aktualności

Michael Keaton trenuje młodego agenta do walki z terrorystami. Zobacz polski zwiastun "American Assassin" [WIDEO]

Zdobywca Złotego Globu i nominacji do Oscara za rolę w "Birdmanie" w zupełnie nowym wydaniu. Michael Keaton wystąpił u boku bożyszcza nastolatek Dylana O'Briena ("Więzień labiryntu", "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak") w emocjonującym thrillerze reżysera serialu "Homeland". Tylko u nas polski zwiastun filmu "American Assassin".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dkmtdpq

Mitch Rapp (Dylan O'Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terrorystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Za scenariusz odpowiadają Stephen Schiff, Michael Finch, Edward Zwick i Marshall Herskovitz.

dkmtdpq

"American Assassin" to jedna z kilkunastu powieści Vince'a Flynna, rozgrywających się w świecie antyterrorystycznych agentów. Ich głównym bohaterem jest Mitch Rapp. Flynn zmarł w roku 2013, mając zaledwie 47 lat. Przygody jego bohatera będą jednak dalej ukazywać się w książkach - pisze je Kyle Mills.

Polską premierę "American Assassin" wyznaczono na 15 września 2017 roku.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
dkmtdpq

Podziel się opinią

Share
dkmtdpq
dkmtdpq