Trwa ładowanie...
michelle monaghan

Michelle Monaghan musi wybrać między synem a służbą wojskową

Share
Michelle Monaghan musi wybrać między synem a służbą wojskową
d28quav

W sieci pojawił się zwiastun dramatu "Fort Bliss" z Michelle Monaghan w roli głównej.

Bohaterką filmu jest żołnierz (Michelle Monaghan) armii Stanów Zjednoczonych, która po długim i wyczerpującym pobycie na froncie w Afganistanie wraca do domu i chce odbudować więź z synem. Podczas jej nieobecności chłopiec przywiązał się jednak do swego ojca (Ron Livingston) i jego nowej partnerki (Emmanuelle Chriqui). Bohaterka musi na nowo zdobyć serce dziecka i nauczyć się żyć jako cywil. Poznaje również mechanika (Manolo Cardona), do którego zaczyna czuć coś więcej niż sympatię. Kiedy wszystko wydaje się układać, kobieta otrzymuje nowe zlecenie z wojska i musi zastanowić się, jak pogodzić obowiązki matki i żołnierza.

Zwiastun obrazu można zobaczyć pod tym adresem.

d28quav

Za kamerą filmu stanęła Claudia Myers ("Totalne kłopoty"), która również napisała scenariusz oraz zajęła się produkcją dzieła.

"Fort Bliss" czeka na swoją premierę kinową.

Michelle Monaghan wystąpiła ostatnio u boku Matthew McConaughey'a i Woody'ego Harrelsona w serialu HBO, "Detektyw". W marcu światową premierę miał film "Better Living Through Chemistry", w którym aktorka występuje obok Sama Rockwella i Olivii Wilde. Kilka dni temu Monaghan dołączyła do obsady obrazu "Pixels" Chrisa Columbusa, w którym zagra główną rolę żeńską u boku Adama Sandlera.

d28quav

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28quav
d28quav