Trwa ładowanie...
ycipk-eq153l
Aktualności

Michelle Wiliams nie zapomni

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michelle Williams
Michelle Williams (megafon.pl)
ycipk-eq153l

Michelle Williams udzieliła obszernego wywiadu na temat życia po śmierci jej byłego partnera, Heatha Ledgera.

Na łamach tygodnika "Newsweek" aktorka opowiedziała o trudnościach, jakie wywołało w życiu jej i jej córki nieustające zainteresowanie mediów w tak trudnych dla niej czasach.

- Cała płonę, kiedy myślę o wszystkim tym, co ludzie robili, żeby dobrać się do mnie i mojej córki - tłumaczy Williams. - Nie zapomnę tego i nie będę tego popierać.

ycipk-eq153l

Gwiazda nawiązuje do pewnego incydentu, w którym młoda fotoreporterka za wszelką cenę próbowała zrobić jej zdjęcie.

- Powiedziałam jej, "Stać cię na więcej" - wspomina Amerykanka. - "Spójrz na siebie! Jesteś młoda, sprawna, masz blask w oczach." Ale wiecie co? Ona nie przestała.

Williams przyznaje, że jeśli pogoń paparazzi za zdjęciami jej i jej córki nie ustanie, gotowa jest zrezygnować z aktorstwa.

- Jeśli dojdzie do tego, że nie będę w stanie prowadzić życia tak, żeby trzymać się od nich z daleka, puszczę to wszystko z dymem - zapewnia gwiazda. - Będzie mi smutno, bo lubię grać. Aktorstwo uratowało mi życie wiele razy. Dało mi poczucie wartości i pewność siebie. To coś, co kocham, ale to również ciężki bagaż.

ycipk-eq153l

Michelle Williams wystąpiła niedawno w komediodramacie "Synecdoche, New York", którego polska premiera planowana jest na grudzień 2009 roku.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-eq153l

ycipk-eq153l
ycipk-eq153l