Trwa ładowanie...
d2pink8

Miss Bala

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2pink8
Share

„Miss Bala” to meksykański thriller, który na festiwalu w Cannes w 2011 roku znalazł się w sekcji "Un Certain Regard" wzbudzając olbrzymie zainteresowanie przybyłych na festiwal dziennikarzy. Obraz został wyreżyserowany przez Gerardo Naranjo, który także jest autorem scenariusza i montażystą filmu. Muzykę skomponował Emilio Kauderer.

Film opowiada historię Laury, pięknej modelki uczestniczącej w wyborach miss (Stephanie Sigman), która cudem uchodzi z życiem z masakry, ale wpada w sidła narkotykowego gangu niepodzielnie rządzącego w meksykańskim podziemiu.

Film wyprodukowany przez Gaela Garcię Bernala i Diego Lunę był w Cannes chwalony za bardzo wiarygodne przedstawienie wojny narkotykowej, która dzień po dniu toczy się w Ameryce Środkowej, a także za świetnie napisany scenariusz i bardzo dobre kreacje aktorskie.

Poza Stephanie Sigman w filmie „Miss Bala” wystąpili: Irene Azuela - Jessica Berlanga, Miguel Couturier - Generał Salomón Duarte, Gabriel Heads - Agent Bell, Noe Hernandez - Lino Valdez, James Russo – Jimmy, Jose Yenque - Kike Camara.

Miss Bala
Tytuł oryginalny

Miss Bala

Gatunek

akcji, dramat

Kraj produkcji

Meksyk

Rok produkcji

2011

Czas trwania

113 min.

Obsada
d2pink8

Podziel się opinią

Share
d2pink8
d2pink8
d2pink8
d2pink8