Trwa ładowanie...
dlz69du

Miss Bala

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dlz69du

„Miss Bala” to meksykański thriller, który na festiwalu w Cannes w 2011 roku znalazł się w sekcji "Un Certain Regard" wzbudzając olbrzymie zainteresowanie przybyłych na festiwal dziennikarzy. Obraz został wyreżyserowany przez Gerardo Naranjo, który także jest autorem scenariusza i montażystą filmu. Muzykę skomponował Emilio Kauderer.

Film opowiada historię Laury, pięknej modelki uczestniczącej w wyborach miss (Stephanie Sigman), która cudem uchodzi z życiem z masakry, ale wpada w sidła narkotykowego gangu niepodzielnie rządzącego w meksykańskim podziemiu.

Film wyprodukowany przez Gaela Garcię Bernala i Diego Lunę był w Cannes chwalony za bardzo wiarygodne przedstawienie wojny narkotykowej, która dzień po dniu toczy się w Ameryce Środkowej, a także za świetnie napisany scenariusz i bardzo dobre kreacje aktorskie.

Poza Stephanie Sigman w filmie „Miss Bala” wystąpili: Irene Azuela - Jessica Berlanga, Miguel Couturier - Generał Salomón Duarte, Gabriel Heads - Agent Bell, Noe Hernandez - Lino Valdez, James Russo – Jimmy, Jose Yenque - Kike Camara.

Miss Bala
Tytuł oryginalny

Miss Bala

Gatunek

akcji, dramat

Kraj produkcji

Meksyk

Rok produkcji

2011

Czas trwania

113 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlz69du
dlz69du
dlz69du