Trwa ładowanie...
d1mepgc

"Mocne Kino", czyli sensacyjna kolekcja na DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mocne Kino", czyli sensacyjna kolekcja na DVD
d1mepgc

12 listopada w kioskach w wyjątkowej cenie 9,99 zł ukaże się tom 1. kolekcji "Mocne Kino". W pierwszym wydaniu zobaczymy "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra". Płyta zawiera nagranie z polskim lektorem i napisami do wyboru.

A już w poniedziałek - 16 listopada - kolejny tom z kontynuacją "Ocean's Twelve: Dogrywka". Kolejne tomy znajdziesz w kioskach co dwa tygodnie, w poniedziałki!

"Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" - od 12 listopada w kioskach! Supercena - tylko 9,99 zł!

d1mepgc

Kultowa sensacyjna produkcja o przygodach zawodowych złodziei, którzy stają przed nie lada zadaniem - zamierzają obrabować kasyno największej szychy w Las Vegas! Doborowa obsada - George Clooney, Brad Pitt, Matt Damona, Andy Garcia oraz Julia Roberts. Warto zaznaczyć, że dvd jest w polskiej wersji językowej i z napisami.

Więcej informacji na temat kolekcji znajdziecie na stronie www.kolekcjafilmowa.pl

"Ocean's Twelve" - od 16 listopada w kioskach!

Kontynuacja "Ocean's Eleven". Kinowy przebój. Trzy lata po słynnym napadzie na bank Benedicta (Andy Garcia) gangster odnajduje całą ekipę i stawia jej ultimatum - pieniądze lub życie. Banda zbiera się ponownie, by zrealizować jeszcze śmielszy plan.

"Chłopcy z ferajny" - 30 listopada w kioskach!

Dzieło niezwykłego Martina Scorsese'a. Nastoletni Henry, zafascynowany lokalną mafią, dostaje się pod opiekę jednego z najbardziej poważanych gangsterów Jimmy'ego Conwaya. Henry postanawia, że gdy dorośnie, będzie taki jak Jimmy - będzie miał pieniądze, szacunek i przyjaciół. W roli Jimmy'ego wystąpił gwiazdor Hollywood - Robert De Niro.

d1mepgc

Podziel się opinią

Share
d1mepgc
d1mepgc