Trwa ładowanie...
d2eku3r

''Mroczna wieża'': Matthew McConaughey i Idris Elba oficjalnie w ekranizacji prozy Stephena Kinga

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Mroczna wieża'': Matthew McConaughey i Idris Elba oficjalnie w ekranizacji prozy Stephena Kinga
d2eku3r

Reżyser Nikolaj Arcel opowiedział o swym najnowszym projekcie, czyli ekranizacji powieści "Mroczna wieża" Stephena Kinga, potwierdzając też oficjalnie udział Matthew McConaugheya i Idrisa Elby.

Idris Elba wcieli się w Rolanda Deschaina. Jest on ostatnim żyjącym członkiem bractwa rycerskiego znanego jako rewolwerowcy, który przemierza postapokaliptyczne pustkowia w poszukiwaniu tytułowej mrocznej wieży. Jego rywala, czarny charakter, Randalla Flagga/Waltera Padicka, czyli człowieka w czerni (The Man in Black), sportretuje Matthew McConaughey.

- Dużo rozmawialiśmy o tej postaci - opowiada o zaangażowaniu Idrisa Elby filmowiec. - O co mu chodzi, gdzie zmierza, o jego psychologii. Musieliśmy porównać nasze wizje. Okazało się, że mamy identyczne pomysły i przemyślenia. Mamy wyjątkową wizję tego, kim będzie Roland.

d2eku3r

- Matthew jest niesamowity i może zrobić wszystko - dodaje Nikolaj Arcel. - Dokładnie to samo myślę o Walterze Padicku.

Informacje o obsadzie na swoich Twitterowych kontach oficjalnie potwierdzili też Stephen King, Idris Elba i Matthew McConaughey.

Pierwsza części cyklu "Mroczna wieża", "The Gunslinger", powinna trafić do kin 13 stycznia 2017 roku. Film realizuje Sony.

Stephen King tworzył serię "Mroczna wieża" ("The Dark Tower") w latach 1970-2004.

d2eku3r

Podziel się opinią

Share

d2eku3r

d2eku3r