Trwa ładowanie...

Mroczny Rycerz powraca w nietypowym duecie. "Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki" wkrótce na DVD

Najnowszy pełnometrażowy film z udziałem najsłynniejszego psiego detektywa wszech czasów i samego Batmana na DVD już od 14 marca.
Share
Mroczny Rycerz powraca w nietypowym duecie. "Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki" wkrótce na DVD
Źródło: Materiały prasowe
d290r51

Gdy Scooby-Doo i Brygada Detektywów trafiają na przeciwników, z którymi nie mogą sobie dać rady, na ratunek spieszy Mroczny Rycerz! Niezastąpiona ekipa specjalizująca się w rozwiązywaniu zagadek powraca i łączy siły z największą gwiazdą wśród superbohaterów w najnowszej pełnometrażowej produkcji Warner Bros. Animation i DC Entertainment. Animacja "Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki" zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 marca.

Kiedy supertajni agenci: Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma dowiadują się, że ich odwieczni wrogowie zdecydowali się zawrzeć pakt i wspólnie terroryzować miasto, łączą siły z Batmanem – najlepszym detektywem na świecie. Niezwykłe przymierze spowoduje, że na drodze ekipy, wyposażonej w zapas Scooby-chrupek, obok znanych im czarnych charakterów, takich jak Spooky Space Kook, Gentleman Ghost, Górnik czy Ghost Clown staną najwięksi nieprzyjaciele Batmana: Joker, Kobieta-Kot, Człowiek-Pingwin, Poison Ivy oraz Harley Quinn. Na szczęście nie zabraknie także sprzymierzeńców Batmana, takich jak Człowiek-Zagadka, Aquaman, Plastic Man czy Marsjanin Łowca. Nawet wytrwani znawcy superbohaterów nie zgadną, kto kryje się w przebraniu największego złoczyńcy, dopóki "wścibskie dzieciaki" z Brygady Detektywów nie ściągną z jego twarzy maski.

*WYDANIE DVD *

d290r51

W wydaniu nie zabraknie wyjątkowych materiałów dodatkowych w postaci klasycznych filmów krótkometrażowych:
- Nowe dreszczowce Scooby-Doo
- Tajemniczy wynalazek

d290r51

Podziel się opinią

Share
d290r51
d290r51