Trwa ładowanie...
d3pfmnw

Na co do kina? Filmowe premiery 24 sierpnia 2018

Na co do kina w weekend? Trzymający w napięciu „The Meg”, thriller „Mroczne umysły” i komedia romantyczna „Też go kocham”. Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina w weekend.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na co do kina? Filmowe premiery: „The Meg” - premiera 24 sierpnia 2018
Na co do kina? Filmowe premiery: „The Meg” - premiera 24 sierpnia 2018 (East News)
d3pfmnw

Na co do kina? „The Meg” - premiera 24 sierpnia 2018

„The Meg” to trzymający w napięciu film – mieszanka horroru, filmu akcji i filmu Sci-Fi. Były wojskowy, komandor Jonas Taylor (Jason Statham) pięć lat temu został zmuszony do przerwania wykonywanej misji i pozostawienia części swojej załogi. To tragiczne wydarzenie sprawiło, że został zwolniony ze służby w atmosferze skandalu. Od tego czasu Taylor utrzymuje, że jego jednostkę zaatakowało wtedy gigantyczne, ponad 20-metrowe stworzenie… Teraz kiedy na dnie oceanu osiada uszkodzona łódź podwodna z byłą żoną komadora na pokładzie – mężczyzna postanawia porwać się na samobójczą misję. Musi nie tylko uratować ukochaną, ale dostaje również szansę aby udowodnić wszystkim, że Carcharodon Megalodon – największy morski drapieżnik jednak istnieje. „The Meg” od kilku tygodni triumfuje w kinach na całym świecie. Poza granicami USA film zarobił już prawie 100 mln. Dolarów. Polska premiera „The Meg” już dzisiaj – 24 sierpnia 2018.

Trailer filmu „The Meg”

Na co do kina? „Mroczne umysły” - premiera 24 sierpnia 2018

Mroczne umysły” to kolejna filmowa propozycja z pogranicza thrillera i filmu Sci-Fi. „Mroczne umysły” to historia szesnastoletniej Ruby (Amandla Stenberg), która posiadając niezwykle silne moce ponadnaturalne zostaje zamknięta w specjalnym obozie. Kiedy ucieka – dołącza do zbiegłych nastolatków jacy podobnie jak ona szukają bezpiecznej przystani. Wspólnie postanawiają zjednoczyć się i przeciwstawić władzy, która od lat skazuje ich na wygnanie. Grupie dowodzi Liam (Harris Dickinson) – odważny chłopak, który z czasem zakochuje się w Ruby… W filmie „Mroczne umysły” zobaczymy również dawną nastoletnią gwiazdę – Mandy Moore. Film jest adaptacją powieści Alexandry Bracken o tym samym tytule. Polska premiera filmu „Mroczne umysły” 24 sierpnia 2018.

d3pfmnw

Trailer filmu „Mroczne umysły”

Na co do kina? Romans „Pod ciemnymi gwiazdami” – premiera 24 sierpnia 2018

„Pod ciemnymi gwiazdami” to brytyjski romans z wątkiem kryminalnym w reżyserii Michaela Pearce. Film intryguje stylem i opowiadaniem. Historia dotyczy młodej dziewczyny Moll (w tej roli Jessie Buckley), która zakochuje się nieznajomym chłopaku – Pascalu (Johnny Flynn). Kiedy Moll po raz pierwszy odkrywa czym jest namiętność w miasteczku rozpoczyna się seria tajemniczych zabójstw, a Pascal staje się głównym podejrzanym. Moll będzie musiała podjąć decyzję, która odmieni jej życie na zawsze. „Pod ciemnymi gwiazdami” to tajemniczy film, niczym mroczna baśń dla dorosłych. Polska premiera filmu „Pod ciemnymi gwiazdami” 24 sierpnia 2018. Polecamy aby wybrać się do kina!

d3pfmnw

Trailer filmu „Pod ciemnymi gwiazdami”

Na co do kina? „Księgarnia z marzeniami” – premiera 24 sierpnia 2018

„Księgarnia z marzeniami” to adaptacja bestsellerowej powieści Penelope Fitzgerald. Florence Green (Emily Mortimer) szuka sposobu na życie. Postanawia otworzyć księgarnię w sennym miasteczku u wybrzeży Anglii. Kiedy sprowadza do sklepu dzieła światowej literatury – wywołuje oburzenie w skostniałym społeczeństwie miasteczka. Okazuje się, że członkowie lokalnych elit będą w stanie zrobić wiele aby zamknąć księgarnię Florence. „Księgarnia z marzeniami” to europejski dramat. Na ekranie zobaczymy znanych aktorów: Billa Nighy’ego i Patricię Clarkson. „Księgarnia z marzeniami” w kinach od 24 sierpnia 2018.

d3pfmnw

Zwiastun filmu „Księgarnia z marzeniami”

Na co do kina? „Też go kocham” – premiera 24 sierpnia 2018

Annie (Rose Byrne) mieszka w niewielkim miasteczku w Anglii. Jej chłopak Duncan (Chris O’Dowd) jest nauczycielem i wiernym fanem Tuckera Crowe’a (w tej roli Ethan Hawke) – alternatywnego muzyka rockowego, który po spektakularnym debiucie zapadł się pod ziemię. Pewnego dnia Duncan odnajduje taśmę demo zawierającą wczesne piosenki Tuckera – a zachwycony znaleziskiem zapomina o całym świecie. Annie, czując że została odstawiona na dalszy plan postanawia zemścić się na chłopaku publikując nieprzychylne komentarze na fanowskiej stronie. Nieoczekiwanie jednak wpisy zwracają uwagę samego Crowe’a, a Annie i muzyk rozpoczynają tajną korespondencję… „Też go kocham” to ciepła komedia romantyczna, adaptacja powieści Nicka Hornby’ego „Juliet, Naga”. „Też go kocham” w kinach od 24 sierpnia 2018.

d3pfmnw

Trailer filmu „Też go kocham”

Na co do kina? „Loveling” – premiera 24 sierpnia 2018

Irene wraz z mężem i dziećmi mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Kiedy jej najstarszy syn Fernando, utalentowany gracz w piłkę ręczną, zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech – rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe. Irene będzie musiała teraz odnaleźć w sobie siłę aby pogodzić się z wyjazdem syna i przyzwyczaić się, do nowej sytuacji.* „Loveling” to niesamowity film opowiadający o mocy relacji rodzinnych. *„Loveling” będzie miało premierę 24 sierpnia 2018.

d3pfmnw

Zwiastun filmu „Loveling”

Na co do kina? Animacja „Niesamowita historia Wielkiej Gruszki” – premiera 24 sierpnia 2018

*„Niesamowita historia Wielkiej Gruszki” to animowana propozycja dla najmłodszych. *To opowieść o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, którzy mieszkają w spokojnej wiosce Solby. Kiedy para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki – jeszcze nie są pewni czy sprostają wyzwaniom. W końcu wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem dla ich przyjaźni…

d3pfmnw

Zwiastun filmu „Niesamowita historia Wielkiej Gruszki”

d3pfmnw

Podziel się opinią

Share

d3pfmnw

d3pfmnw