Trwa ładowanie...

Na co do kina? Filmowe premiery 7 grudnia 2018

Na co do kina w weekend? Film Agnieszki Smoczyńskiej "Fuga", romans "Kraina wielkiego nieba" i sci-fi "Zabójcze maszyny". Podpowiadamy, na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Na co do kina? Filmowe premiery 7 grudnia 2018Źródło: Materiały prasowe
dqw03vo
dqw03vo

Na co do kina? "Kraina wielkiego nieba" – premiera 7 grudnia 2018

"Kraina wielkiego nieba" to debiut reżyserski Paula Dano - aktora znanego z filmu "Aż poleje się krew". Jeanette (Carey Mulligan)
i Jerry (Jake Gyllenhaal) to pozornie szczęśliwe małżeństwo.
Właśnie przeprowadzili się do nowego miejsca - domu na przedmieściach. Niestety, zamiast zmierzyć się z rodzinnymi problemami, Jerry wyjeżdża na kilka miesięcy, aby zająć się gaszeniem niebezpiecznych pożarów. Jeanette zostaje sama w domu z dorastającym synem. Osamotniona i zagubiona kobieta wdaje się w romans, który pozwala jej ponownie zacząć cieszyć się życiem.

Trailer filmu "Kraina wielkiego nieba"

Na co do kina? "Fuga" – premiera 7 grudnia 2018

Fuga to nagrodzony Złotymi Lwami w Gdyni i pokazywany na festiwalu w Cannes film w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Opowiada historię Alicji (Gabriela Muskała), która po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę. Alicja nie pamięta przeszłości i nie wie kim jest. Z czasem wracają do niej urywki wspomnień, które tworzą niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy. Pytanie, czy te urywki pozwolą Alicji na odbudowanie szczęśliwego życia. Scenariusz do filmu "Fuga" napisała Gabriela Muskała.

Trailer filmu "Fuga"

Na co do kina? "Zabójcze maszyny" – premiera 7 grudnia 2018

"Zabójcze maszyny" to apokaliptyczna wizja przyszłości. Cywilizacja została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat później ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Tom (Robert Sheehan)
pochodzi z przedmieść Londynu i od lat walczy o przetrwanie. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka uciekinierkę Hester (Hera Hilmar)
. Tom i Hester są jak dwa przeciwieństwa, ale niecodzienne okoliczności sprawiają, że oboje tworzą niezwykły sojusz.

Trailer filmu "Zabójcze maszyny"

Na co do kina? "Diabeł: Inkarnacja" – premiera 7 grudnia 2018

"Diabeł: Inkarnacja" to film w reżyserii Diederika Van Rooijena. Historia rozpoczyna się od szokujących egzorcyzmów, w wyniku których umiera młoda kobieta. Kilka miesięcy później Megan Reed (Shay Mitchell)
- pracownica kostnicy, otrzymuje zniekształcone zwłoki zmarłej. Zamknięta w piwnicznych korytarzach Megan zaczyna doświadczać przerażających wizji. Kobieta zaczyna wierzyć, że zwłoki zmarłej mogły zostać opętane przez demoniczne moce.

Trailer filmu "Diabeł: Inkarnacja"

Na co do kina? "Miśków 2-óch w Nowym Jorku" – premiera 7 grudnia 2018

"Miśków 2-óch w Nowym Jorku" to propozycja dla najmłodszych. Sympatyczny Misiek, mianowany na króla Arktyki, powrócił do Ameryki. W Nowym Jorku ma odebrać jedno z największych odznaczeń - Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna - Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz Olimpii i Very. Niestety, w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz. Do telewizji trafia nagranie na którym widać naszego bohatera rabującego nowojorskie banki. Nagle Misiek z ulubieńca Ameryki staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju…

Trailer filmu "Miśków 2-óch w Nowym Jorku"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dqw03vo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqw03vo