Trwa ładowanie...

Nadchodzi kontynuacja niedocenionego przeboju. ''Wojna o planetę małp'' na nowym zwiastunie [WIDEO]

Klasyczny cykl science fiction "Planeta małp" doczekał się kilka lat temu spektakularnego wznowienia. Po "Genezie planety małp" i "Ewolucji planety małp", które nie zyskały rozgłosu, na jaki zasługiwały, przyszła pora na kolejną część. ''Wojna o planetę małp'' zapowiada się na jeden z najgorętszych hitów letniego sezonu.

Share
d2p6s9e

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przypomnijmy, że obraz jest kontynuacją "Ewolucji planety małp" z 2014 roku, nawiązującej do kultowego cyklu science fiction, który od 1968 roku doczekał się kilkunastu ekranizacji kinowych i telewizyjnych. Matt Reeves, autor "Ewolucji planety małp", powrócił za kamerę. Scenariusz z Reevesem napisał Mark Bomback.

d2p6s9e

W obsadzie filmu znaleźli się Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Polska premiera "Wojny o planetę małp" nastąpi 14 lipca 2017 roku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2p6s9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p6s9e
d2p6s9e