Trwa ładowanie...

Najbardziej wyczekiwany film 2020. Mamy pierwsze zdjęcia, plakat i szczegóły fabuły

"Vanity Fair" opublikowało pierwsze szczegółowe informacje dotyczące fabuły "Ghostbusters: Afterlife", datę premiery zwiastuna oraz kilka zdjęć z nadchodzącej produkcji i oficjalny plakat.

Share
Najbardziej wyczekiwany film 2020. Mamy pierwsze zdjęcia, plakat i szczegóły fabuły
Źródło: Materiały prasowe
dstc42f
Kiedy zwiastun "Ghostbusters: Afterlife"?

#

Po pierwsze, zwiastun "Ghostbusters: Afterlife" w reżyserii Jasona Reitmana (m.in. "Juno") pojawi się w sieci w poniedziałek 9 grudnia. Będzie trwał 2 min i 38 sek., co pozwala przypuszczać, że zobaczymy coś, co da nam wyobrażenie o całości.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego warto oglądać <a href="https://film.wp.pl/horrory-2017-top-15-6079675618178177g">horrory</a>?

Fabuła "Ghostbusters: Afterlife"

#

Po drugie, artykuł "Vanity Fair" potwierdza wcześniejsze doniesienia. Fabuła długo wyczekiwanego sequela (od premiery "Pogromców duchów II" w tym roku upłynęło 30 lat) skoncentruje się na matce i dwójce dzieci.

dstc42f

Callie (Carrie Coon), kujonka Phoebe (McKenna Grace) i automaniak Trevor (Finn Wolfhard) przenoszą się do małego miasta w Oklahomie, gdzie Callie odziedziczyła farmę po ojcu.

Rodzina zaczyna odkrywać, że jest połączona z oryginalnymi Pogromcami duchów oraz kim był dziadek dzieciaków. W szopie znajdują pordzewiałego Ecto-1 (słynny wóz Pogromców), a w domu góry dziwacznych książek i jeszcze dziwniejszą technologię.

W meandry historii Pogromców duchów i zdarzeń sprzed kilkudziesięciu lat wprowadzi je pan Grooberson (Paul Rudd). Nauczyciel ze szkoły letniej, który był dzieckiem, kiedy doszło do upiornych wydarzeń z "Pogromców duchów" (1984), i który ma na ich punkcie obsesję. Oczywiście miasto skrywa tajemnicę, a kluczem do jej poznania jest pobliska kopalnia.

Zdjęcia i plakat do "Ghostbusters: Afterlife"

Na zdjęciach widać Paula Rudda i słynną pułapkę na zjawy, wspomnianą kopalnię oraz prawdopodobnie pierwszą jazdę Ecto-1. "Vanity Fair" opublikowało też oficjalny plakat:

dstc42f

Fani już zadają sobie pytanie, kto jest tajemniczym dziadkiem dwójki bohaterów. Dużo wskazuje na dra Egona Spenglera, którego grał Harold Ramis. Aktor zmarł w 2014 r., a z zapowiedzi wynika, że wszyscy najważniejsi bohaterowie pierwszych dwóch części wrócą w filmie Reitmana do swoich ról.

Premiera "Ghostbusters: Afterlife"

"Ghostbusters: Afterlife" wejdzie na ekrany w piątek 3 lipca 2020 r.

Nowych "Ghostbusters" reżyseruje Jason Reitman ("Juno" czy "Tully"). To syn Ivana Raitmana, reżysera dwóch pierwszych części, który produkuje też najnowszą odsłonę cyklu.

Autorami scenariusza są młody Reitman i Gill Kenan, reżyser takich filmów jak "Straszny dom" czy remake "Poltergeista".

Seria powraca do żywych, podobnie jak jej bohaterowie. Jakiś czas temu pisaliśmy, że do swoich ról wrócą prawie wszyscy żyjący aktorzy z poprzednich części. Oprócz wymienionych nazwisk, na ekranie zobaczymy ponownie Billa Murraya, Sigourney Weaver, Annie Potts, Erniego Hustona i Dana Aykroyda

dstc42f

Podziel się opinią

Share
dstc42f
dstc42f