Trwa ładowanie...

"Najlepszy": ruchomy plakat filmu, tylko na WP!

W listopadzie na ekranach kich w całej Polsce pojawi się film reżysera "Bogów" - Łukasza Palkowskiego.

"Najlepszy": ruchomy plakat filmu, tylko na WP!Źródło: Materiały prasowe
du51c1f
du51c1f

Plakat nawiązuje do najważniejszego motywu w filmie - walki bohatera z własnymi słabościami. Z kimś, kogo widzi, gdy patrzy w lustro.

- To historia o walce ze sobą. Bo tak naprawdę jesteśmy swoimi największymi wrogami. Kto nam najbardziej przeszkadza w tym, co potrafimy i możemy, jak nie my sami? I to nasze odbicie w lustrze, które nas cały czas w jakiś sposób namawia do rzeczy, które też nie wychodzą nam na dobre - mówi Łukasz Palkowski.

"Najlepszy” - to prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat. Miał nie żyć, a został mistrzem świata. Reżyser kinowego hitu "Bogowie”, Łukasz Palkowski, ponownie sięga po życiorys niezwykłej osoby - człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.

Głównym bohaterem jest sportowiec, który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

du51c1f

Na ekranie zobaczymy m.in.: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego. Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do "Wołynia” Wojciecha Smarzowskiego. "Najlepszy” został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 42. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Ruchomy plakat filmu możesz zobaczyć TUTAJ.

Producentem filmu jest: Iron Films sp. z o.o. Koproducenci: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Lutetia Sp. z o.o., Cavatina Sp. z o.o., Instytucja Kultury "Odra-Film” we Wrocławiu, Monternia.pl Sp. z o.o. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Dystrybutor: Dystrybucja Mówi Serwis. Produkcja trafi do kin 17 listopada.

Zobacz jak wyglądała praca na planie filmu "Najlepszy":

du51c1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du51c1f