Trwa ładowanie...

Najnowszy Pitbull będzie filmową trylogią!

Share
Najnowszy Pitbull będzie filmową trylogią!Źródło: Materiały prasowe
d3cacev

Doskonałe wieści dla fanów hitu „Pitbull. Nowe porządki”. Patryk Vega zapowiada dwie kolejne części kinowego przeboju. Film, który obejrzało w Polsce już ponad 1 276 000 widzów, będzie miał swoje kinowe kontynuacje. Już wiosną 2016 roku ruszą zdjęcia do dwóch kolejnych filmów. Pitbull zapowiadany jest jako kinowa trylogia, której fabuła ma zaskoczyć widzów na całej linii.

Szczegóły trzymane są w tajemnicy, reżyser Patryk Vega zdradza jedynie, że tym razem zrobił jeszcze odważniejszy krok, na który nikt w polskim kinie się nie ośmielił. Opowieść powinna zachwycić zarówno fanów twórczości reżysera, jak i porwać nowych widzów, zwłaszcza kobiecych.

- Popularność nowego „Pitbulla” i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały nas, że stworzenie filmowej trylogii jest znakomitą decyzją. Traktujemy to jako twórcze wyzwanie i czynimy ogromne starania, by wraz z kolejną częścią oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. Możemy zdradzić, że tym razem będzie to absolutnie wyjątkowe spojrzenie na gatunek policyjny, na które nikt w Polsce jeszcze się nie odważył – zdradził Patryk Vega.

- Mamy silne przeświadczenie, że to, co w dzisiejszym świecie decyduje o powodzeniu filmu, to przede wszystkim doskonale opowiedziana historia. Fanom „Pitbulla” i tym razem gwarantujemy, opartą w 100% na dokumentacji, znakomitą rozrywkę, pełną napięcia połączonego z charakterystycznym dla marki poczuciem humoru. Jednocześnie głęboko wierzymy, że nasz nowatorski pomysł na film przeciągnie do kin liczne rzesze nowych fanów. A wszystko za sprawą wyjątkowego bohatera, jakiego w kinie jeszcze nie było – dodaje reżyser.

d3cacev

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zdjęć do dwóch nowych filmów producenci informują, że „Pitbull. Nowe porządki” zyskuje kolejnych widzów w Polsce i kontynuuje swoje zagraniczne tournée. Na uroczystej premierze filmu w Stanach Zjednoczonych, w Pickwick Theatre w Chicago, sala była wypełniona po brzegi, a bilety zostały wyprzedane na najbliższy tydzień. Po pokazie dominowały opinie, że to najlepszy polski film prezentowany w ostatnich latach w USA. Poza Chicago film można obejrzeć w kinach w Nowym Jorku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3cacev

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cacev
d3cacev