Trwa ładowanie...
d12rvxc

Natalia Szroeder debiutuje w roli Gerdy! "Królowa śniegu po drugiej stronie lustra"

W filmie "Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra” Natalia wciela się w postać Gerdy, która musi zaufać oziębłej Królowej Śniegu by móc uratować swoją rodzinę.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natalia Szroeder debiutuje w roli Gerdy! "Królowa śniegu po drugiej stronie lustra"
Źródło: Materiały prasowe
d12rvxc

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Na scenie obecna jest od dziecka: pierwsze kroki w show biznesie stawiała w programie "Od przedszkola do Opola”. Profesjonalnie zadebiutowała jako nastolatka podbijając listy przebojów u boku Libera. Teraz rozwija karierę solową, a jej utwory cieszą się ogromną popularnością: w samym serwisie YouTube Natalia uzbierała kilkadziesiąt milionów odsłon. Do szeregu osiągnięć młodej gwiazdy teraz można dopisać także udział w dubbingu.

"To piękna opowieść o miłości, poświęceniu i o tym, że nawet największy wróg może stać się naszym przyjacielem” – mówi wokalistka. "Tytułowa Królowa Śniegu jest symbolem tego, że każdemu powinno dać się drugą szansę” – dodaje Natalia Szroeder.

Współtwórca "Shreka”, "Pięknej i Bestii”, "Toy Story” i "Dawno temu z trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12rvxc

Podziel się opinią

Share
d12rvxc
d12rvxc