Trwa ładowanie...

"Nic się nie stało". Mamy komentarz reżysera w sprawie zwiastunu filmu

Do sieci trafiła zapowiedź dokumentu o pedofilii wśród polskich celebrytów. Pojawiły się w niej ujęcia z premiery filmu "Polityka" Patryka Vegi. Reżyser Sylwester Latkowski odniósł się do pytań redakcji Wirtualnej Polski.

"Nic się nie stało". Mamy komentarz reżysera w sprawie zwiastunu filmuŹródło: PAP
drojylw
drojylw

Film "Nic się nie stało" ma wstrząsnąć opinią publiczną. Sylwester Latkowski dokumentuje przypadki bezsilności wobec przypadków pedofilii, w których rzekomo uczestniczą osoby znane z pierwszych stron gazet. Za produkcją stoi Telewizja Polska.

Prezes TVP Jacek Kurski jako pierwszy podzielił się zwiastunem na Twitterze. Redakcja Wirtualnej Polski rozpoznała w krótkim wideo przebitki z premiery filmu "Polityka" Patryka Vegi. Zapytaliśmy reżysera dokumentu, czy był to zabieg celowy oraz czy w jego filmie pojawią się wątki dotyczące Patryka Vegi lub osób z jego otoczenia.

- Nic mi nie wiadomo, aby Patryk Vega był pedofilem, raczej ma takie poglądy na nich jak ja, ale wśród jego otoczenia jest inaczej. Celebryci w Polsce uważają, że wszystko mogą. Tak się im przynajmniej wydaje. W Polsce są miejsca, które można nazwać Tajlandią, tak je traktują. Czas to zmienić - odpowiedział Sylwester Latkowski, reżyser "Nic się nie stało".

drojylw

Co do Patryka Vegi, sam obecnie tworzy film "Small World" poruszający temat handlu ludźmi, w tym osób nieletnich.
Żaden z aktorów pojawiający się w zwiastunie dokumentu nie skomentował sprawy.

Nieznana jest jeszcze data premiery "Nic się nie stało", ale spekuluje się, że nastąpi ona na przełomie lutego i marca. W tym samym czasie Tomasz i Marek Sekielscy planują opublikować drugi dokument o pedofilii w Kościele katolickim "Zabawa w chowanego".

drojylw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drojylw