Trwa ładowanie...

"Nic się nie stało". W zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów pojawiły się przebitki z premiery "Polityki"

Jacek Kurski opublikował zwiastun dokumentu "Nic się nie stało" o pedofilii wśród celebrytów. Pojawiły się tam przebitki z czerwonego dywanu z premiery ostatniego filmu Patryka Vegi.

"Nic się nie stało". W zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów pojawiły się przebitki z premiery "Polityki"Źródło: Forum
d4jwzee
d4jwzee

"Nic się nie stało" to odpowiedź TVP na "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego. Reżyser Sylwester Latkowski bierze na warsztat temat pedofilii wśród celebrytów. "To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa" – zapowiadał na Facebooku reżyser.

Teraz prezes TVP Jacek Kurski udostępnił pierwszy zwiastun filmu. Niewiele mówi on o treści dokumentu. Większość scen to przebitki z czerwonego dywanu z kinowej premiery. Choć zdjęcia są rozmazane, łatwo wyłapać, że jest to premiera "Polityki" Patryka Vegi.

Porównaliśmy kadry ze zwiastuna ze zdjęciami z premiery, która odbyła się w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach.

d4jwzee

Zauważyliśmy fragment logo filmu "Polityka", który widniał na ściance. Charakterystyczne litery w biało-czerwonych kolorach pojawiają się na początku zwiastuna.

Twitter
Źródło: Twitter
East News
Źródło: East News

Łatwo też da się rozpoznać sylwetkę i fryzurę Antoniego Królikowskiego, który w "Polityce" wcielił się w rolę Arka.

Twitter
Źródło: Twitter
Twitter
Źródło: Twitter

Na premierze filmu Królikowski miał białą koszulę i ciemny garnitur. Miał też zarost i zmierzwione włosy, jak rozmazana sylwetka ze zwiastuna udostępnionego przez Kurskiego.

AKPA
Źródło: AKPA

Udało nam się też rozpoznać nogi Marcina Bosaka, który na premierę w Złotych Tarasach włożył spodnie z lampasami oraz błyszczące buty.

Twitter
Źródło: Twitter
East News
Źródło: East News

Z kolei w tle widać charakterystyczną, rozłożystą kreację Katarzyny Warnke, która na premierę przybyła z mężem Piotrem Stramowskim.

Twitter
Źródło: Twitter
AKPA
Źródło: AKPA

Jacek Kurski jakiś czas temu zapowiedział film słowami: - Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym.

d4jwzee

W grudniu portal wirtualnemedia.pl opublikował wypowiedź Latkowskiego na temat filmu, który tworzy dla TVP: - Zupełnie nie obawiam się tego, że telewizja mogłaby poddać go cenzurze. Nie wiem natomiast, jak zareagują środowiska sportretowane w moim dokumencie.

Twórca nie chciał wówczas podać konkretnych nazwisk: - To dotyczy elit, nie chcę mówić więcej, bo chciałbym mieć spokojne święta – powiedział.

Skontaktowaliśmy się z Latkowskim z pytaniem, czy wykorzystanie przebitek z premiery "Polityki" jest celowe. Do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. O komentarz poprosiliśmy też Patryka Vegę. Na tę chwilę go nie udzielił.

Zobacz także: Patryk Vega tworzy serial "Polityka"

Vega pracuje obecnie nad własnym filmem o pedofilii zatytułowanym "Small World".

d4jwzee

- Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny - opowiadał Vega w jednym z wywiadów.

Kontaktowaliśmy się z innymi osobami, których sylwetki bądź fragmenty sylwetek pojawiły się w zwiastunie filmu "Nic się nie stało", lecz do momentu publikacji tekstu żadna z nich nie skomentowała sprawy.

d4jwzee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwzee