Trwa ładowanie...
d3mwddl

"Niepodległość": Film już dostępny w internecie. Zobacz gdzie będziesz mógł go obejrzeć za darmo

„Niepodległość” Krzysztofa Talczewskiego jest już dostępna do obejrzenia za darmo. Sprawdź gdzie będziesz mógł zobaczyć film do 14 listopada.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Niepodległość” odnosi się do istoty odzyskania niepodległości w 1918 roku. Opisuje on początki I Wojnę Światową, w której udział brały setki tysięcy Polaków
„Niepodległość” odnosi się do istoty odzyskania niepodległości w 1918 roku. Opisuje on początki I Wojnę Światową, w której udział brały setki tysięcy Polaków (Facebook.com)
d3mwddl

„Niepodległość” – o czym jest film?

Niepodległość” odnosi się do istoty odzyskania niepodległości w 1918 roku. Opisuje on początki 1 Wojny Światowej, w której udział brały setki tysięcy Polaków. Walczyli oni w różnych armiach na kilku frontach mając nadzieję, że konflikt zaborców przywróci Polskę na mapę Europy. W filmie zawarte są także wątki Powstania Wielkopolskiego oraz Powstania Śląskiego, jak i kluczowa dla naszego kraju wojna polsko-bolszewicka. Oprócz tego przedstawia on czas odbudowy i tworzenia nowej, niepodległej Polski.

„Niepodległość” – gdzie i kiedy oglądać?

„Niepodległość” jest już do obejrzenia na serwisie internetowym Ninateka. Film dostępny do 14 listopada (środa) do godziny 22.00.

d3mwddl

Podziel się opinią

Share

d3mwddl

d3mwddl