Trwa ładowanie...
dmrcs5w

Niespodzianki w dubbingu komedii "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”. Mamy zwiastun!

Asteriks i Obeliks kontra Wojewódzki! Prawdziwy kocioł śmiechu wejdzie do kin już 18 stycznia 2019 r. Prezentujemy zwiastun kolejnej części przygód uroczych bohaterów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niespodzianki w dubbingu komedii  "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”. Mamy zwiastun!
(Materiały prasowe)
dmrcs5w

Nominowani do Oscarów twórcy hitów: "Odlot” i "Wall-e” przedstawią ekranizację kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku. W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Naprzeciw nich – w roli złego druida – stanie Kuba Wojewódzki. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: "Kraina Lodu”, "Coco” i "Auta”.

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

dmrcs5w

Podziel się opinią

Share
dmrcs5w
dmrcs5w