Trwa ładowanie...

''Niezniszczalni 2'' - gwiazdy kina akcji na nowym plakacie [foto]

''Niezniszczalni 2'' - gwiazdy kina akcji na nowym plakacie [foto]Źródło: JoBlo.com
d3u5ymg
d3u5ymg

Dość niespodziewanie w internecie zadebiutował nowy plakat drugiej części kultowego w niektórych kręgach filmu "Niezniszczalni".

Prezentowany poniżej plakat cieszył się internetowym życiem zaledwie przez chwilę - w zachodnich serwisach już po kilku godzinach pojawiła się informacja, jakoby nie został on wykonany ani przez Millenium Films and Lionsgate (właścicieli praw do filmu) i na ich prośbę został usunięty.

Nam jednak wydaje się, że plakat wyciekł do internetu zbyt szybko, a jedynym powodem zacierania po nim śladu był fakt, że nie został w pełni dokończony. Widać to po zwyczajowo zamieszczanej na plakacie listy osób odpowiedzialnych za jego powstawanie, tutaj zastąpionej ciągiem losowo wybranych z klawiatury znaków. Niemniej jednak, pomimo bardzo widocznego retuszu bohaterów na nim przedstawionych, z plakatu aż wyziera klimat pierwszej części "Niezniszczalnych". Zresztą, sami zobaczcie.

O fabule:

Po tym jak podczas jednej z misji w brutalny sposób zostaje zamordowany Tool, serce i dusza oddziału Niezniszczalnych, jego kompani poprzysięgają zemstę. Ale nie oni jedni łakną krwi jego oprawców. Również młoda córka Toola, piękna, ale nieprzewidywalna Fiona obmyśla swój prywatny plan zemsty i wyrusza z własną misją pomszczenia ojca. Niestety, wkrótce zostaje pojmana przez bezwzględnego, walczącego z ruchem oporu dyktatora, który żąda za nią okupu. Barney i oddział Niezniszczalnych muszą zaryzykować niemal wszystko by ocalić ją i niewinnych ludzi.

d3u5ymg

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d3u5ymg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u5ymg