Trwa ładowanie...
d1bqi4b

Noc Kina Polskiego w 12 kinach, w całej Polsce już 21 października!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Noc Kina Polskiego w 12 kinach, w całej Polsce już 21 października!
(Multikino)
d1bqi4b

Noc Kina Polskiego to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze polskie filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina Polskiego 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 2. edycja Nocy Kina Polskiego, która swym zasięgiem objęła aż 10 miast Polski. Ostatnia edycja zgromadziła blisko 6 tys. widzów.

Podobnie, jak podczas poprzedniej edycji Nocy Kina Polskiego, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 12 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź.

d1bqi4b

W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: komedie, kino akcji, dramaty, obyczajowe oraz kategoria specjalne.

Repertuar 2. edycji Nocy Kina Polskiego:
Łącznie we wszystkich kinach zaprezentowanych będzie 14 różnych filmów, które zostały pogrupowane w 5 kategoriach. Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino – Gdynia, Kraków, Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze oraz Silver Screen Łódź: Komedie – Wojna żeńsko-męska, Śniadanie do łóżka
Kino akcji – Uwikłanie, Kret
Dramaty – Chrzest, Lincz
Obyczajowe – Świnki, Skrzydlate świnie
Specjalne – Jeż Jerzy, Sala samobójców

Multikino – Gdańsk, Rumia, Warszawa Wola:
Komedie – Wojna żeńsko-męska, Śniadanie do łóżka
Kino akcji – Uwikłanie, Kret
Dramaty – Joanna, Matka Teresa od kotów
Obyczajowe – Erratum, Trzy minuty 21:37
Specjalne – Jeż Jerzy, Sala samobójców

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

d1bqi4b

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł.

Bilety do nabycia online na www.multikino.pl oraz w kasach biletowych kin organizujących projekt. Bilet ulgowy (16 zł) do nabycia wyłącznie w kasach biletowych, dla fanów Nocy Kina PL na www.facebook.pl/MultikinoPolska.

Więcej informacji o Nocy Kina Polskiego na http://multikino.pl/pl/extra/filmowe/noc-kina-polskiego-2/

d1bqi4b

Podziel się opinią

Share

d1bqi4b

d1bqi4b