Trwa ładowanie...
dy6cly3
Aktualności

"Nocny pościg" już na Blu-Ray i DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nocny pościg" już na Blu-Ray i DVD
(East news)
dy6cly3

Nominowany do Oscara Liam Neeson i czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Ed Harris spotkali się na planie trzymającego w napięciu sensacyjnego filmu *"Nocny pościg". Obraz w reżyserii Jaume’a Collet-Serry, który współpracował już z Liamem Neesonem przy produkcjach "Tożsamość" i "Non-Stop" jest już dostępny na Blu-ray i DVD.*

Jimmy „Grabarz” Conlon (Liam Neeson) był kiedyś postrachem Nowego Jorku. Jako zabójca na usługach irlandzkiej mafii wyprawił na tamten świat więcej ludzi niż ktokolwiek inny, a co więcej nigdy nie odpowiedział za swe winy przed sądem. Teraz jednak Conlon jest już na gangsterskiej emeryturze, którą spędza głównie upijając się do nieprzytomności. Zawsze może jednak liczyć na pomoc swojego dawnego szefa i najlepszego przyjaciela Shawna Maguire’a (Ed Harris).

Niestety, ich przyjaźń zostaje wystawiona na poważną próbę. Kiedy w obronie swojego syna Mike’a (Joel Kinnaman) Jimmy zabija jedynego syna Maguire’a, na obu mężczyzn zostaje wydany wyrok a za ich głowy wyznaczona wysoka nagroda. Jednak „Grabarz” nie zamierza się poddać bez walki. Zdesperowany prosi o pomoc depczącego mu od lat po piętach detektywa Hardinga (Vincent D’Onoforio). Obiecuje mu, że jeśli pomoże mu ocalić rodzinę przyzna się do wszystkich morderstw jakich dopuścił się przed laty….

dy6cly3

Galapagos Film przedstawia wydanie Blu-ray™ i DVD trzymającego w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty sensacyjnego filmu „Nocny pościg” w reżyserii mistrza gatunku Jaume’a Collet-Serry, autora udanych produkcji „Tożsamość” i „Non-Stop”. Główne role w obrazie zagrali nominowany do Oscara® Liam Neeson (trylogia „Uprowadzona”) oraz nominowany do czterech Oscarów® Ed Harris („Apollo 13”).

Obok nich w obsadzie „Nocnego pościgu” znaleźli się Joel Kinnaman („RoboCop”), Boyd Holbrook („Zaginiona dziewczyna”), Bruce McGil („Lincoln”), nominowany do nagrody Emmy Vincent D’Onofrio (serial „Daredevil”), uhonorowany Oscarem® Coomon („Iluzja”) oraz Genesis Rodriguez („Człowiek na krawędzi”).

dy6cly3

Podziel się opinią

Share

dy6cly3

dy6cly3