Trwa ładowanie...
d7k0rmy
Megafon.pl
Aktualności

''Nocturnal Animals'': Amy Adams i Jake Gyllenhaal jest zwierzęciem nocy

- Zrobiłam mu coś strasznego - mówi o byłym mężu bohaterka "Zwierząt nocy" ("Nocturnal Animals"). W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu Toma Forda, który ukazuje jak cienka jest granica między miłością a okrucieństwem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
NOCTURNAL ANIMALS
NOCTURNAL ANIMALS (Materiały prasowe)
d7k0rmy

Obraz opowiada o kobiecie (w tej roli Amy Adams), która przed laty rozstała się z mężem (Jake Gyllenhaal). Po latach dostaje napisaną przez niego i jej dedykowaną powieść. Byli małżonkowie odkrywają mroczne tajemnice, także o sobie samych.

W obsadzie znaleźli się również Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Karl Glusman, Armie Hammer, Laura Linney, Andrea Riseborough i Michael Sheen.

d7k0rmy

Scenariusz to adaptacja powieści "Tony i Susan" Austina Wrighta. Za kamerą stanął Tom Ford, który sam opracował dzieło Wrighta na potrzeby ekranu. Za produkcję odpowiada Robert Salerno.

Premiera dzieła, które zostało znakomicie przyjęte na festiwalach w Wenecji i Toronto, wyznaczona została na 18 listopada. Już teraz o "Zwierzętach nocy" mówi się w kontekście pretendentów do Oscarów.

d7k0rmy

Podziel się opinią

Share

d7k0rmy

d7k0rmy