Trwa ładowanie...
d5365hg

"Nowe przygody Aladyna": Zobacz zwiastun

Share
"Nowe przygody Aladyna": Zobacz zwiastun
Źródło: getty
d5365hg

Porywająca komedia dla całej rodziny powróci w nowym wydaniu na ekrany kin już w sierpniu. Będzie to czarodziejska mieszanka niesamowitych przygód i szalonego humoru dla wszystkich od 7 do 700 roku życia.

Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku. Teraz przemówi głosem plejady polskich gwiazd – m.in. Marcina Hycnara, Weroniki Rosati, Arkadiusza Jakubika i Roberta Górskiego.

d5365hg

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią znajdują schronienie w wielkim domu towarowym w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Przede wszystkim jednak przeżywamy niezwykłe przygody mocno wzbogacone wyobraźnią niekompetentnych gawędziarzy.

W kinach od 26 sierpnia

d5365hg

Podziel się opinią

Share
d5365hg
d5365hg