Trwa ładowanie...
d1mmx7j

Nowy film Sekielskiego o pedofilii dopiero po wyborach

Drugi film Tomasza Sekielskiego o kościelnej pedofilii, ”Zabawa w chowanego”, będzie miał premierę po wyborach prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski
Tomasz Sekielski (East News)
d1mmx7j

Jak nas poinformowała Anna Sekielska, żona dziennikarza, druga część filmu ”Tylko nie mów nikomu”, czyli ”Zabawa w chowanego” jest odłożona.

Anna Sekielska: - Premiera jest bliżej niż dalej, ale wszystko zależy od tego, jak potoczy się sytuacja. Na razie chłopcy [Tomasz i Marek Sekielscy – red.] nie podejmą decyzji o premierze. Czekają aż się przetoczy fala związana z potencjalnymi wyborami.

Marek Sekielski, producent filmu: - Premiera może być za półtora tygodnia. Ale to wszystko zależy od tego, czy wybory będą, czy nie, czy zostaną przełożone i jak to się wszystko potoczy. Czekamy.

d1mmx7j

Tomasz Sekielski na swoim Faceboku prowadzi także program SekielskiONLINE, gdzie rozmawia z politykami, działaczami społecznymi i samorządowymi. Dotąd zrobił rozmowy m.in. z RPO Adamem Bodnarem, prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz, Romanem Giertychem czy Szymonem Hołownią.

Ma też program online Sekielski Sunday Night Live, w którym sam komentuje rzeczywistość polityczną i odpowiada na komentarze internautów.

Poza tym wrzucił do sieci zwiastun nowego programu ”12 wyzwań Sekielskiego”.

d1mmx7j

Jak wyjaśnia, jest to nowy format: ”serial dokumentalny pokazujący moje zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie. W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu”. Wyzwania stawia mu Mariusz Kurpiński, trener personalny.

W pierwszym odcinku widzimy Sekielskiego brnącego przez bagna nad Biebrzą.

Sekielski, od operacji żołądka, zrzucił już 65 kilo.

Dziennikarz kończy także kolejną część powieści ”Susza” oraz pracuje nad dokumentem o SKOK-ach.

W jednym ze swoich programów online powiedział, że zbojkotuje ewentualne wybory.

d1mmx7j

Podziel się opinią

Share

d1mmx7j

d1mmx7j