Trwa ładowanie...
d2zal45

Nowy projekt twórców "Gwiazd naszych wina"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy projekt twórców "Gwiazd naszych wina"
(mat. dystrybutora)
d2zal45

Zespół, który odpowiada za sukces filmu "Gwiazd naszych wina" według prozy Johna Greena zabiera się za jego kolejną książkę - "Looking for Alaska".

O realizacji mówi się w Hollywood już od kilku miesięcy. Pomysł zaakceptowało szefostwo Paramount Pictures. Producenci Wyck Godfrey i Marty Bowen zaangażowali właśnie do pracy scenarzystów Scotta Neustadtera i Michaela H. Webe'a, którzy poza "Gwiazd naszych winą" mają w swoim dorobku m.in. "500 dni miłości" oraz "Cudowne tu i teraz".

Znana w Polsce pod tytułem "Szukając Alaski" powieść opowiada o wrażliwych i zbuntowanych młodych ludziach, pragnących wrażeń i odpowiedzi na dręczące ich pytania: o przyjaźń na całe życie i o miłość, która zmienia cały dotychczasowy świat. Głównym bohaterem jest 16-letni Miles Halter, który przeprowadza się z Florydy do Alabamy. W nowej szkole poznaje piękną Alaskę Young. Szybko zaczyna rozumieć, że piękność skrywa jakąś tajemnicę.

Reżyserią projektu zainteresowana była Sarah Polley ("Historie rodzinne", "Take This Waltz", "Daleko od niej").

Przypomnijmy, że w Hollywood trwają również prace nad jeszcze jedną ekranizacją Greena - "Paper Towns" według powieści "Papierowe miasta".

d2zal45

Podziel się opinią

Share
d2zal45
d2zal45