Trwa ładowanie...

Nowy "Star Trek" nie powstanie? Gwiazdor ma wątpliwości

Zachary Quinto nie daje gwarancji, iż powstanie kolejny film z serii "Star Trek".

Share
Nowy "Star Trek" nie powstanie? Gwiazdor ma wątpliwości
Źródło: Materiały prasowe
d2xerri

Zachary Quinto, znany z roli Spocka, w rozmowie z "Today" wyjawił pewne wątpliwości dotyczące przyszłości załogi USS Enterprise i jej dalszych przygód na kinowym ekranie.

- Wiem, że trwają prace nad kolejnym scenariuszem, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie - powiedział aktor. - Mam nadzieję, że zrobimy kolejny film, ale gwarancji nie ma.
Niedawno w podobnym tonie wypowiadała się koleżanka Quinto z planu, Zoe Saldana.
Ostatni dotąd obraz z serii, "Star Trek: W nieznane", trafił do kin w lipcu 2016 roku. W obsadzie znaleźli się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones)
, Simon Pegg (Scotty) i John Cho (Hikaru Sulu). Zobaczyć można też było zmarłego niedawno Antona Yelchina (Chekov). Z nowych twarzy pojawili się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella.

Warto wspomnieć, że "Star Trek" powstał w 1966 roku jako serial. Po trzech latach został zdjęty z anteny. Powodem była niewystarczająca oglądalność. Emisja kolejnych powtórek w różnych stacjach telewizyjnych na całym świecie przyczyniła się do wzrostu popularności produkcji. Wkrótce powstał serial animowany o załodze Enterprise, a w latach 80. wrócono do pomysłu tasiemca z aktorską obsadą. Do 2016 roku powstało 13 filmów opierających się na motywach oryginalnego serialu "Star Trek", który obecnie ma status kultowego.

Star Trek Materiały prasowe
Star Trek Źródło: Materiały prasowe
d2xerri

Podziel się opinią

Share
d2xerri
d2xerri