Trwa ładowanie...
d4e84i6

Nowy "Star Trek" nie powstanie? Gwiazdor ma wątpliwości

Zachary Quinto nie daje gwarancji, iż powstanie kolejny film z serii "Star Trek".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy "Star Trek" nie powstanie? Gwiazdor ma wątpliwości
(Materiały prasowe)
d4e84i6

Zachary Quinto, znany z roli Spocka, w rozmowie z "Today" wyjawił pewne wątpliwości dotyczące przyszłości załogi USS Enterprise i jej dalszych przygód na kinowym ekranie.

- Wiem, że trwają prace nad kolejnym scenariuszem, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie - powiedział aktor. - Mam nadzieję, że zrobimy kolejny film, ale gwarancji nie ma.
Niedawno w podobnym tonie wypowiadała się koleżanka Quinto z planu, Zoe Saldana.
Ostatni dotąd obraz z serii, "Star Trek: W nieznane", trafił do kin w lipcu 2016 roku. W obsadzie znaleźli się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) i John Cho (Hikaru Sulu). Zobaczyć można też było zmarłego niedawno Antona Yelchina (Chekov). Z nowych twarzy pojawili się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella.

d4e84i6

Warto wspomnieć, że "Star Trek" powstał w 1966 roku jako serial. Po trzech latach został zdjęty z anteny. Powodem była niewystarczająca oglądalność. Emisja kolejnych powtórek w różnych stacjach telewizyjnych na całym świecie przyczyniła się do wzrostu popularności produkcji. Wkrótce powstał serial animowany o załodze Enterprise, a w latach 80. wrócono do pomysłu tasiemca z aktorską obsadą. Do 2016 roku powstało 13 filmów opierających się na motywach oryginalnego serialu "Star Trek", który obecnie ma status kultowego.

Star Trek Materiały prasowe
Star Trek (Materiały prasowe)
d4e84i6

Podziel się opinią

Share
d4e84i6
d4e84i6