Trwa ładowanie...
obecność
22-07-2013 02:33

''Obecność'': Amerykanie boją się z Patrickiem Wilsonem i Verą Farmigą

''Obecność'': Amerykanie boją się z Patrickiem Wilsonem i Verą Farmigą
d2psrjh
d2psrjh

Obraz "Obecność" zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiego box office.

Film w reżyserii Jamesa Wana ("Piła") przedstawi inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ekspertów od zjawisk paranormalnych, Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson i Vera Farmiga)
.

Pewna rodzina z Rhode Island prosi parę o pomoc. Państwo Perron i ich córki (Ron Livingston i Lili Taylor oraz Mackenzie Foy i Joey King) przekonani są, że mieszkają w nawiedzonym domu. Horror zarobił 41,5 miliona dolarów.

d2psrjh

Drugą nowością zestawienia jest animacja "Turbo". Głównym bohaterem opowieści jest ślimak Turbo, który śni o tym, żeby w końcu nabrać szybkości. Przypadek sprawia, że jego marzenie się spełnia. Zyskuje supermoce i postanawia wziąć udział w wyścigach samochodowych. 21,5 miliona zysku zapewniło produkcji 4. miejsce.

Dwa oczka niżej i trzy miliony mniej ma kolejny debiut notowania - "Red 2". Sequel ukazuje dalsze losy emerytowanych agentów. Tym razem ruszają oni w misję odnalezienia skradzionej głowicy jądrowej. Na ekranie ponownie pojawili się Bruce Willis, Helen Mirren, John Malkovich i Mary-Louise Parker, a także Catherine Zeta-Jones, Anthony Hopkins oraz Byung Hun Lee. Za reżyserię odpowiada Dean Parisot.

Ostatnia nowa pozycja w top 10 to "R.I.P.D. Agenci z zaświatów" - ekranizacja miniserii graficznej wydawnictwa Dark Horse. Film przedstawia historię niedawno zmarłego Nicka Walkera, policjanta (Ryan Reynolds), który otrzymuje zatrudnienie w zaświatach, a dokładniej w wydziale R.I.P.D. (Rest in Peace Department). Nowym współpracownikiem bohatera jest Roy, gliniarz nieżyjący od 200 lat (Jeff Bridges). W komedii występują także Mary Louise-Parker, Stephanie Szostak, Marissa Miller i James Hong. Dzieło zarobiło niespełna 13 milionów dolarów.

  1. "Obecność" 41,5 miliona dolarów
  2. "Minionki rozrabiają" 25,1 miliona dolarów
  3. "Turbo" 21,5 miliona dolarów
  4. "Grown Ups 2" 20 milionów dolarów
  5. "Red 2" 18,5 miliona dolarów
  6. "Pacific Rim" 16 milionów dolarów
  7. "R.I.P.D." 12,8 miliona dolarów
  8. "The Heat" 9,32 miliona dolarów
  9. "World War Z" 5,2 miliona dolarów
  10. "Uniwersytet Potworny" 5 milionów dolarów
d2psrjh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2psrjh