Trwa ładowanie...
Objazdowe Kino Visa
14-09-2018 09:51

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę po wakacyjnej przerwie

14 września z prawdziwym rozmachem zaczyna się trasa pełna filmowych emocji. Do końca roku w ponad 60 miejscowościach w Polsce odbędą się duże pokazy filmowe. We wrześniu widzowie Objazdowego Kina Visa jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczą m.in. "Kamerdynera" i animację "Księżniczka i smok". Sprawdźcie repertuar!

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę po wakacyjnej przerwieŹródło: Materiały prasowe
d14kwrt
d14kwrt

We wrześniową trasę wyruszy aż sześć filmów, które zostaną pokazane m.in. w Bartoszycach, Wolsztynie, Szczytnie i Sędziszowie. Obok przedpremierowych pokazów "Kamerdynera" oraz "Księżniczki i smoka" na widzów czekają nagrodzona w Cannes "Zimna wojna", trzymający w napięciu horror "Zakonnica" oraz urocza animacja "Mała stopa". W repertuarze także komedia "Juliusz" – nowa propozycja twórców "Planety singli".

"Chcemy, aby mieszkańcy małych miejscowości, w których nie działa kino, mieli okazję obejrzeć najnowsze produkcje filmowe na dużym ekranie, a przy tym mogli zrobić to w atrakcyjnych cenach, płacąc bezgotówkowo z Visa" – mówi Katarzyna Jezierska, szefowa marketingu Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

"Łącząc ciekawy pomysł na kino z innowacyjnymi płatnościami Visa, otwieramy konsumentom wygodną drogę do wypróbowania, a być może przestawienia się na płacenie kartą albo smartfonem" – dodaje Katarzyna Jezierska.

W wybranych miejscowościach pojawią się filmowe gwiazdy. Już 9 października będziemy cieszyć się obecnością wyjątkowego gościa. Z widzami spotka się Edyta Herbuś, która z ogromnym wdziękiem użyczyła głosu filmowej księżniczce Basi z animacji "Księżniczka i smok". Aktorka i tancerka przyjedzie na spotkanie z publicznością w Strzelcach Opolskich prosto z Los Angeles.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Miłość do kina organizatorzy będą rozbudzać już u najmłodszych widzów, dlatego zapraszają ich aż na dwie animacje. Druga z propozycji to "Mała stopa" - jeden z tych filmów, który dzięki świetnym dialogom rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Okaże się, że Yeti istnieje, nie jeden, a cała drużyna!

d14kwrt

17 września, dzień po otwarciu 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni widzowie zobaczą najnowszy film Filipa Bajona "Kamerdyner". To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o splątanych losach Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Na ekranie zobaczymy m.in. Adama Woronowicza, Borysa Szyca i Janusza Gajosa. Trudno będzie oderwać wzrok od Marianny Zydek i Sebastiana Fabijańskiego.

W programie Objazdowego Kina Visa znalazł się "Juliusz" – nowa komedia twórców "Planety Singli" – filmu, który obejrzało blisko 2 miliony widzów. W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski. Scenariusz tej produkcji współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Film, który koniecznie trzeba zobaczyć to "Zimna wojna", za którą Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Na ekranie zjawiskowa para Joanna Kulig i Tomasz Kot oraz świetny jak zawsze Borys Szyc.

d14kwrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14kwrt