Trwa ładowanie...
d28nubu

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę po wakacyjnej przerwie

14 września z prawdziwym rozmachem zaczyna się trasa pełna filmowych emocji. Do końca roku w ponad 60 miejscowościach w Polsce odbędą się duże pokazy filmowe. We wrześniu widzowie Objazdowego Kina Visa jako jedni z pierwszych w Polsce zobaczą m.in. "Kamerdynera" i animację "Księżniczka i smok". Sprawdźcie repertuar!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.
Wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. (Materiały prasowe)
d28nubu

We wrześniową trasę wyruszy aż sześć filmów, które zostaną pokazane m.in. w Bartoszycach, Wolsztynie, Szczytnie i Sędziszowie. Obok przedpremierowych pokazów "Kamerdynera" oraz "Księżniczki i smoka" na widzów czekają nagrodzona w Cannes "Zimna wojna", trzymający w napięciu horror "Zakonnica" oraz urocza animacja "Mała stopa". W repertuarze także komedia "Juliusz" – nowa propozycja twórców "Planety singli".

"Chcemy, aby mieszkańcy małych miejscowości, w których nie działa kino, mieli okazję obejrzeć najnowsze produkcje filmowe na dużym ekranie, a przy tym mogli zrobić to w atrakcyjnych cenach, płacąc bezgotówkowo z Visa" – mówi Katarzyna Jezierska, szefowa marketingu Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

"Łącząc ciekawy pomysł na kino z innowacyjnymi płatnościami Visa, otwieramy konsumentom wygodną drogę do wypróbowania, a być może przestawienia się na płacenie kartą albo smartfonem" – dodaje Katarzyna Jezierska.

d28nubu

W wybranych miejscowościach pojawią się filmowe gwiazdy. Już 9 października będziemy cieszyć się obecnością wyjątkowego gościa. Z widzami spotka się Edyta Herbuś, która z ogromnym wdziękiem użyczyła głosu filmowej księżniczce Basi z animacji "Księżniczka i smok". Aktorka i tancerka przyjedzie na spotkanie z publicznością w Strzelcach Opolskich prosto z Los Angeles.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Miłość do kina organizatorzy będą rozbudzać już u najmłodszych widzów, dlatego zapraszają ich aż na dwie animacje. Druga z propozycji to "Mała stopa" - jeden z tych filmów, który dzięki świetnym dialogom rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Okaże się, że Yeti istnieje, nie jeden, a cała drużyna!

17 września, dzień po otwarciu 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni widzowie zobaczą najnowszy film Filipa Bajona "Kamerdyner". To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o splątanych losach Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Na ekranie zobaczymy m.in. Adama Woronowicza, Borysa Szyca i Janusza Gajosa. Trudno będzie oderwać wzrok od Marianny Zydek i Sebastiana Fabijańskiego.

d28nubu

W programie Objazdowego Kina Visa znalazł się "Juliusz" – nowa komedia twórców "Planety Singli" – filmu, który obejrzało blisko 2 miliony widzów. W roli tytułowej Wojciech Mecwaldowski. Scenariusz tej produkcji współtworzyli najlepsi polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. W zaskakujących rolach wielkie nazwiska polskiego kina: Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Film, który koniecznie trzeba zobaczyć to "Zimna wojna", za którą Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Na ekranie zjawiskowa para Joanna Kulig i Tomasz Kot oraz świetny jak zawsze Borys Szyc.

d28nubu

Podziel się opinią

Share
d28nubu
d28nubu