Trwa ładowanie...

''Obława'': Sonia Bohosiewicz zdradza Macieja Stuhra

Share
''Obława'': Sonia Bohosiewicz zdradza Macieja StuhraŹródło: AKPA
d384tzm

Padł ostatni klaps na planie wojennego thrillera "Obława" Marcina Krzyształowicza. Twórcy zostawili sobie na deser scenę miłosną z udziałem Soni Bohosiewicz, filmowej żony Macieja Stuhra.

Dość szybko okaże się, że zdrada żony to najmniejszy problem Kondolewicza (Maciej Stuhr). Na konfidenta wydano bowiem wyrok śmierci.

- Ciężko jest znaleźć we współczesnym polskim kinie tytuły, które traktują o bohaterach i historii w niepomnikowy sposób. Tę sztukę świetnie opanowali Amerykanie - opowiada o obrazie Bohosiewicz. - Oni niemal o każdym kawałku swojej historii potrafią nakręcić cudowny film, który wzrusza nawet po wielu latach. "Obława" reprezentuje właśnie takie "amerykańskie" podejście do historii.

Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. To z jednej strony historia pokazująca bez upiększeń prawdziwą twarz okupacji, a z drugiej dynamiczny wojenny thriller. Jego głównym bohaterem jest kapral Wydra (Marcin Dorociński), żołnierz partyzanckiego oddziału, który zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością.

Zdjęcia rozpoczęły 15 listopada i trwały do 19 stycznia 2012. Dzieło trafi do kin jesienią 2012 roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d384tzm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d384tzm