Trwa ładowanie...

Odświeżona "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Odświeżona "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"Źródło: Disney
d48cdvh
d48cdvh

Już 9 listopada na rynku pojawi się nie lada gratka wśród filmów animowanych. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", czyli „baśń, od której wszystko się zaczęło”, będzie miała swoją premierę w wersji high-definition na Blu-ray oraz DVD.

Ten klasyczny i długo oczekiwany tytuł pochodzi z kolekcji legendarnych filmów Disneya, którą nazwano „Ze Skarbca Disneya”.

„Ze Skarbca Disneya” to 14 najpopularniejszych i najważniejszych tytułów, które nauczyły nas śnić, pokazały potęgę marzeń, pozwoliły uwierzyć, że dobro zawsze zwycięża, a prawdziwa miłość może pokonać każdą przeszkodę. Są najcenniejszymi filmami w portfolio wytwórni. Ich ponadczasowe historie i niezapomniani bohaterowie są esencją otaczającej ich magii.

Każda z tych opowieści zachwycała publiczność i oczarowała krytyków. Do kolekcji należą: Mała Syrenka, Piotruś Pan, Księga Dżungli, 101 Dalmatyńczyków, Śpiąca Królewna, Pinokio, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Piękna i Bestia, Fantazja, Fantazja 2000, Król Lew , Bambi, Kopciuszek, Zakochany kundel.

d48cdvh

Filmy ze „Skarbca Disneya” ukazują się w specjalnych dwudyskowych wydaniach. W realizację każdej z nich wytwórnia wkłada dużo wysiłku, aby pokazać swoje największe arcydzieła w sposób, na jaki zasługują. Począwszy od wyjątkowych okładek, kończąc na bogactwie dodatków specjalnych – kolejne wydania filmów z kolekcji są prawdziwym wydarzeniem dla każdego miłośnika Disneya.

Wyjątkowość wydania podkreśla fakt, że filmy te są dostępne w sprzedaży przez ograniczony czas. W zgodzie z tradycją i strategią wytwórni, po kilkunastu miesiącach sprzedaży wracają do „Skarbca Disneya”, gdzie mogą przeczekać nawet siedem lat!

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" jest kolejną superprodukcją należącą do tej wyjątkowej kolekcji. Wybór filmu nie jest tu przypadkowy - 21 grudnia 1937 roku w Los Angeles Walt Disney pokazał go światu jako swój pierwszy pełnometrażowy film animowany. Publiczność na całym świecie zachwyciła się niespotykaną wcześniej jakością animacji, subtelnymi ruchami Śnieżki, prostą, wzruszającą historią, rozbrajającymi charakterami krasnoludków i wpadającymi w ucho piosenkami. Film odniósł niebywały sukces na całym świecie i pomógł Disneyowi zbudować nowe studio z prawdziwego zdarzenia.

d48cdvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48cdvh