Trwa ładowanie...
off plus camera
10-04-2010 23:31

Off Plus Camera: Zmiana terminu gali otwarcia, odwołana część projekcji

Organizatorzy festiwalu Off Plus Camera poinformowali, że w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wprowadzają zmiany w programie imprezy. Odwołane zostały wszystkie pokazy w piątek 16 marca. Gala Otwarcia została przesunięty na inny dzień.

Off Plus Camera: Zmiana terminu gali otwarcia, odwołana część projekcjiŹródło: Off Plus Camera
d2i2r6x
d2i2r6x

W oświadczeniu na stronie Off Plus Camera organizatorzy piszą: „W związku z tragedią jaka dotknęła nasz Naród i ogłoszoną żałobą narodową pragniemy zawiadomić wszystkich widzów i zaproszonych gości Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera, że wszystkie projekcje festiwalowe w piątek 16 kwietnia zostają odwołane. Planowane na ten dzień oficjalne otwarcie festiwalu zostaje przełożone na późniejszy termin. O nowym terminie poinformujemy Państwa w poniedziałek 12 kwietnia.”

Na oficjalnej stronie Imprezy zamieszczono również treści kondolencji jakie goście Festiwalu przesyłają w związku z żałobą narodową.
"Jesteśmy w szoku na wieść o tragedii. Państwo Bachchan i ja składamy wyrazy współczucia rodzinom ofiar oraz wszystkim Polakom".

- Ramesh Pulapaka, AB Corp.

"Z przykrością dotarła do mnie szokująca wiadomość o katastrofie samolotu polskiego Prezydenta, jego żony i polskiej delegacji. To straszna tragedia i taka okropna strata. Bardzo mi przykro. Z pewnością przeżywiacie teraz bardzo ciężkie chwile. Myślami jestem z Wami."
- Meira Blaustein, dyrektor Woodstock Film Festival

"Boże! Właśnie obejrzałam wiadomości... To straszne, co przydarzyło się Waszemu krajowi. Co więcej... jakież to dziwne. Co teraz?... Bardzo mi przykro."

- Paz Fabrega, reżyserka filmowa

"Jestem pełen smutku w związku z wypadkiem samolotu polskiego Prezydenta. Przyjmijcie moje kondolencje."
- Profesor Kalyan Ray. Kalkuta, Indie

d2i2r6x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i2r6x