Trwa ładowanie...
d3yd7wn
d3yd7wn

Once

Najnowsze informacje
3.5
(174 głosy)
Oceń:
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Zdjęcie

Urokliwy, skromny film, przepełniony irlandzkim klimatem, muzyką i wietrzną pogodą. W niewymuszony i naturalny sposób opowiada historię dwójki outsiderów, próbujących znaleźć swoje miejsce w życiu.

Dwoje nieco samotnych i opuszczonych ludzi, zagubionych na ulicach gwarnego Dublina. On jest ulicznym grajkiem, marzącym o nagraniu płyty z własnymi piosenkami. Dorabia naprawiając zepsute odkurzacze w sklepie ojca. Właśnie porzuciła go dziewczyna i nie może sobie z tym poradzić. Ona jest emigrantką z Czech, próbującą w Dublinie odmienić swoje życie.

Ma kłopoty finansowe i zarabia na życie sprzątając domy i sprzedając na ulicy róże, jednocześnie tęskni za grą na pianinie, na które nie może sobie pozwolić. Ma również zepsuty odkurzacz… Ich przypadkowe spotkanie na dublińskiej Grafton Street odmieni życie obojga. Odkryją, że dzielą pasję do muzyki i talent.

W ciągu jednego, pełnego wydarzeń tygodnia, zainspirują się nawzajem do spełniania swoich marzeń. Zdecydują się na nagranie płyty, inaczej spojrzą na swoje życie, odnajdą stracone uczucia.

Once
Tytuł oryginalny

Once

Gatunek

dramat, muzyczny

Kraj produkcji

Irlandia

Rok produkcji

2007

Data światowej premiery

28.03.2008

Czas trwania

85 min.

Obsada
d3yd7wn

Podziel się opinią

Share
d3yd7wn

d3yd7wn
d3yd7wn
d3yd7wn