Trwa ładowanie...

Orlando Bloom potwierdza powrót do "Piratów z Karaibów"

Share
Orlando Bloom potwierdza powrót do "Piratów z Karaibów"
d32ygol

Orlando Bloom potwierdził krążące od kilku dni pogłoski o jego powrocie do popularnego cyklu. Gwiazdora zobaczymy w filmie "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales".

- Jestem pewien, że już powrócę, choć rozmowy jeszcze trwają - stwierdził aktor. - Producenci chcą na nowo wprowadzić cały cykl - tak mi się wydaje - i zrobić coś z moim bohaterem i jego synem. Teraz ja jestem Davy Jonesem, więc tkwię na dnie oceanu. To może być ciekawe. Zupełnie nie będę siebie przypominał. Cały będę sękaty.

Zdjęcia rozpocząć się mają na początku nadchodzącego roku. Do swoich ról powrócą Johnny Depp - jako kapitan Jack Sparrow oraz Geoffrey Rush - jako kapitan Barbossa. W czarny charakter - kapitana Branda - wcieli się Javier Bardem. Punktem wyjścia dla historii będzie zemsta - Brand będzie chciał zadośćuczynienia za śmierć brata, do której doszło z powodu knowań Sparrowa.

d32ygol

Reżyserią zajmą się Joachim Ronning i Espen Sandberg. Produkcją kieruje Jerry Bruckheimer. Obraz trafi do kin w lipcu 2017 roku.

Orlando Bloom zagrał Williama Turnera w trzech filmach z cyklu "Piraci z Karaibów": "Na krańcu świata", "Skrzynia umarlaka" i "Klątwa Czarnej Perły". Zabrakło go w "Na nieznanych wodach".

d32ygol

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ygol
d32ygol