Trwa ładowanie...
d1hr7gh

Osy Ikhile zagra w "Tarzanie"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osy Ikhile zagra w "Tarzanie"
(mat. dystrybutora)
d1hr7gh

Osy Ikhile, którego wkrótce będzie można podziwiać w dramacie "In the Heart of the Sea", zasilił obsadę filmu "Tarzan" Davida Yatesa.

Obraz ma opowiadać o losach zasymilowanego z brytyjskim społeczeństwem króla dżungli, który prosi królową Wiktorię o zgodę na poprowadzenie ekspedycji do Kongo. Za jej zgodą Tarzan wraz z najemnikiem George'em Washingtonem Williamsem wyrusza do afrykańskiego kraju, aby oswobodzić go od kontrolującego kopalnię diamentów niegodziwca.

W obsadzie produkcji są już Alexander Skarsgard - w tytułowej roli, Margot Robbie, Christoph Waltz i Samuel L. Jackson. Nie wiadomo jeszcze, w kogo dokładnie wcieli się Osy Ikhile, ale będzie to kluczowa rola drugoplanowa.

d1hr7gh

Za kamerą obrazu stanie David Yates, reżyser czterech części filmowych przygód Harrego Pottera.

"Tarzan" zagości w kinach 1 lipca 2016 roku.

Osy Ikhile wystąpił ostatnio w czarnej komedii "Kill Your Friends", która czeka na swoją premierę, a także w dramacie "In the Heart of the Sea" u boku m.in. Chrisa Hemswortha, Bena Whishawa i Cilliana Murphy'ego. Film Rona Howarda trafi do kin w marcu 2015 roku. Brytyjski aktor ma na koncie również role w serialach "Wyklęci", "PhoneShop" oraz "Fresh Meat".

d1hr7gh

Podziel się opinią

Share

d1hr7gh

d1hr7gh