Trwa ładowanie...
d31jvbi

''Pan Peabody i Sherman'': premiera już 7 marca!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Pan Peabody i Sherman'': premiera już 7 marca!
(Imperial CinePix)
d31jvbi

Pan Peabody i Sherman” to animowana komedia fantastyczno-przygodowa w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. Premiera filmu już piątek!

Tytułowy pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie: naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, biznesmen, szef kuchni, dwukrotny medalista olimpijski, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Największym wyzwaniem staje się dla niego nie łączenie tak wielu obowiązków czy dokonywanie coraz to nowych wynalazków, lecz wychowywanie kilkuletniego chłopca o imieniu Sherman, który powierzony został jego opiece.

Zwiastun filmu:

Gdy Sherman łamie obowiązujące reguły i uruchamia wehikuł czasu bez wiedzy pana Peabody, dochodzi do rozerwania czasoprzestrzeni, a co za tym idzie – do pomieszania najważniejszych wydarzeń w historii. Nasi bohaterowie ruszają do wyścigu z czasem: muszą naprawić historię i ocalić przyszłość, póki nie będzie na to za późno.

d31jvbi

Fragment filmu (1):

Niezwykły pies i jego równie niezwykły podopieczny wyruszają w podróż w czasie, odwiedzając m.in. starożytny Egipt, antyczną Troję, Francję za czasów Wielkiej Rewolucji i Florencję w czasie, gdy Leonardo da Vinci maluje sławny obraz „Mona Lisa” i buduje machinę latającą. Historia bezustannie depcze im po piętach, a efektem jest wielka przygoda, równie wielka dawka humoru i niezapomniana lekcja historii.

Fragment filmu (2):

Najlepszą przyjaciółką Shermana jest Penny Peterson, z którą chodzi do klasy. Jest nie tylko śliczna, ale też mądra. Kiedy się poznają, rodzi się między nimi przyjaźń. Penny jest charyzmatyczna, odważna, troskliwa – to ujmuje Shermana. Penny, Sherman i Pan Peabody odbywają wiele podróży w czasie. Pierwsze miejsce, które odwiedzają ojciec i syn to Francja w czasach wielkiej rewolucji. Po spotkaniu z bohaterami królowa traci głowę. Dosłownie... Pan Peabody również trafia pod gilotynę, ale na szczęście udaje mu się uciec.

d31jvbi

Fragment filmu (3):

Pan Peabody i Sherman” to opowieść o relacji ojca i syna. „Pan Peabody adoptował Shermana i stara się być jak najlepszy tatą.” - mówi reżyser Rob Minkoff („Król Lew”, „Stuart Malutki”) i dodaje : „Jak każda rodzina przechodzą lepsze i gorsze chwile, ale bardzo się kochają i pracują na wspólne szczęście.”Nawet taki geniusz jak Pan Peabody musi się sporo nauczyć, gdy w grę wchodzi ojcostwo. „Z biegiem czasu coraz bardziej uświadamia sobie, że nie zawsze rozumie dorastającego syna. Danie chłopakowi swobody stanowi dla niego spore wyzwanie, ale każdy rodzic przez to przechodzi.” - mówi producent Alex Schwartz. Podstawowe zasady podróży w czasie brzmią : nie wolno wpaść na siebie z innego okresu i należy jak najmniej namieszać w przeszłości.

Fragment filmu (4):

W polskiej wersji językowej filmu ''Pan Peabody i Sherman'' głosu postaciom udzielają znani polscy aktorzy w tym Artur Żmijewski (jako Pan Peabody), który pracował przy takich produkcjach jak ''Madagaskar 3'', ''Zaczarowana'' czy ''Droga do El Dorado''.

d31jvbi

Fragment filmu...i Artur Żmijewski!:

Przed każdym seansem filmu „Pan Peabody i Sherman” wyświetlany będzie krótkometrażowy film „Nowy dom”, zapowiadający premierę animowanego filmu „Dom”, który wejdzie na ekrany polskich kin 30.01.2015.

d31jvbi

Podziel się opinią

Share

d31jvbi

d31jvbi