Trwa ładowanie...

Panna Piggy zazdrosna o Kermita i Tinę Fey

Share
Panna Piggy zazdrosna o Kermita i Tinę Fey
Źródło: Disney
d4g5qlx

W filmie "Muppety: Poza prawem" obok uroczych Panny Piggy i Kermita zagrała Tina Fey. Świnka nie jest zachwycona tym, co Kawaler Żaba robił z popularną aktorką komediową.

W czasie wywiadu, którego Muppety udzieliły serwisowi Collider, Panna Piggy dowiedziała się, że Kermit prawdopodobnie ją zdradził. - Kermit nakręcił kilka scen z Tiną, ale głównie rozmawiali z sobą przez kraty - odpowiedziała Świnka na jedno z pytań reportera. - Raz mnie polizała. To było miłe - wtrącił się Kermit. - Dobre dla mnie. To była scena w filmie, ale Tina mnie polizała po plecach. Wielokrotnie tę scenę przećwiczyliśmy. W hotelu.

- Muszę zobaczyć ten film i sprawdzić o co chodzi - odrzekła zdumiona Piggy. - A potem, ŻABO, poważnie porozmawiamy!

d4g5qlx

Przypomnijmy, że w "Muppety: Poza prawem" Kermit, Piggy i spółka podróżują po Europie. W czasie wyprawy zostają wplątani w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantine - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita.

Zwiastun filmu:

Na pomysł realizacji sequela wpadła sama Piggy - tak przynajmniej gwiazda twierdzi w rozmowie z Collider.com. - Wszyscy wiedzieli, że robimy sequel, od chwili, gdy zadzwoniłam do Disneya i powiedziałam: "Hej, zróbmy następny film. Bierzmy się do roboty" - wspomina Świnka.

W filmie występują także Ty Burrell i Ricky Gervais. Głosów użyczają Steve Whitmire, Eric Jacobson oraz Dave Goelz. Za reżyserię odpowiada James Bobin. Na ekrany naszych kin produkcja trafi już 21 marca.

Całą rozmowę z Piggy i Kermitem można obejrzeć poniżej:

d4g5qlx

Podziel się opinią

Share
d4g5qlx
d4g5qlx