Trwa ładowanie...
paul rudd

Paul Rudd nie wiedział, że Selena Gomez jest sławna

Share
Paul Rudd nie wiedział, że Selena Gomez jest sławna
d3qvmn8

Paul Rudd najwyraźniej nie śledzi plotkarski mediów ani nie jest na bieżąco z współczesnym popem. Aktor nie wiedział, że Selena Gomez jest sławna.

Artyści spotkali się na planie "The Fundamentals of Caring". Odtwórca roli Ant-Mana nie zdawał sobie jednak sprawy, że dziewczyna, z którą gra to ulubienica młodzieży.

d3qvmn8

- Zupełnie nie jestem zorientowany - bronił się aktor. -* Dopiero kiedy zaczęliśmy kręcić i zobaczyłem tysiące ludzi, którzy przyjechali, by ją zobaczyć, zrozumiałem, jakim jest fenomenem. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak radzi sobie z taką sławą. Jest nadzwyczajna.*

Bohaterem filmu "The Fundamentals of Caring" jest Ben (Paul Rudd), emerytowany pisarz, który po osobistej tragedii zostaje opiekunem. Jego pierwszym klientem jest wyszczekany 18-latek z dystrofią mięśniową (Craig Roberts). Panowie wybierają się w podróż, podczas której dołącza do nich młoda dziewczyna (Selena Gomez).

Ostatni longplay Seleny Gomez, "Revival", miał premierę w 2015 roku. Była gwiazda stacji Disney Channel ostatnio zagrała też w komedii "Sąsiedzi 2".

Paula Rudda z kolei można było niedawno podziwiać w produkcji "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów".

(na zdj. Selena Gomez, źródło: AFP)

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3qvmn8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qvmn8
d3qvmn8