Trwa ładowanie...
d2dpe9b

Piotr Adamczyk znów zagra Karola Wojtyłę. Aktor zaangażował się w nietypowy projekt

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Adamczyk zatęsknił za sutanną. Jak donosi "Super Express" aktor po raz kolejny zagra papieża. Tym razem w klipie disco polo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Adamczyk zagrał w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem"
Piotr Adamczyk zagrał w filmie "Karol. Człowiek, który został papieżem" (ONS.pl)
d2dpe9b

Jak informuje "Super Express" Piotr Adamczyk zaangażował się ostatnio w nietypowy projekt. Wszystko wskazuje na to, że odtwórca roli papieża w filmie o Janie Pawle II znów wcieli się w rolę głowy Watykanu. Dziennik podaje, że aktor przyjął propozycję zagrania w... teledysku do piosenki disco polo. Utwór zespołów Boys i Classic nawiązywać ma do czterdziestej rocznicy pontyfikatu papieża Jana Pawła II.

"Jestem bardzo wierzący i dziękuje Bogu każdego dnia za to, co mam. Nagraliśmy ten utwór specjalnie, by uczcić naszego papieża" – powiedział Robert Klatt z zespołu Classic, pomysłodawca piosenki.

Po zagraniu Karola Wojtyły, Piotr Adamczyk długo nie mógł uwolnić się od wizerunku Jana Pawła II. Ostatnio w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem podkreślił jednak, że "kompletnie nie jest już papieżem". Być może gwiazdor pospieszył się z tą deklaracją, a może zwyczajnie stęsknił się za sutanną.

d2dpe9b

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2dpe9b

Podziel się opinią

Share
d2dpe9b
d2dpe9b