Trwa ładowanie...
dr3zdo2

"Piraci z Karaibów" powrócą? Twórca "Czarnobyla" zajmie się kolejną częścią

Craig Mazin, twórca serialu "Czarnobyl", zaczyna pracować nad kolejną częścią "Piratów z Karaibów". Czy uda mu się uratować produkcję Disneya?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Piraci z Karaibów" powrócą? Twórca "Czarnobyla" zajmie się kolejną częścią
"Piraci z Karaibów" powrócą? Twórca "Czarnobyla" zajmie się kolejną częścią (Materiały prasowe)
dr3zdo2

Craig Mazin został zatrudniony przez Disneya do pracy nad nową częścią "Piratów z Karaibów". Twórca "Czarnobyla" będzie odpowiedzialny za scenariusz kolejnej odsłony przygód z Jackiem Sparrowem. Wspierać będzie go również Ted Elliot, który współtworzył cztery poprzednie produkcje o piratach.

Pod koniec 2018 r. Disney zaangażował do tej roli Rhetta Reese’a i Paula Wernicka, którzy pracowali nad sukcesem "Deadpoola". Jak się okazało, ostatecznie zrezygnowali z udziału w projekcie. Dyskusyjny jest również udział Johnny’ego Deppa, odtwórcy głównej bohatera Jacka Sparrowa. Niedawno pojawiły się plotki, że zastąpi go Karen Gillan, mająca zagrać rolę piratki imieniem Red.

Pomysł na nową odsłonę przygód o piratach pojawił się po bardzo słabych wynikach kasowych filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Produkcja zarobiła 794,8 mln dolarów, co było najgorszym wynikiem cyklu od czasu pierwszej części.

dr3zdo2

ZOBACZ TAKŻE: Johnny Depp i Amber Heard podzielili się majątkiem. Rozwód został sfinalizowany

dr3zdo2

Podziel się opinią

Share

dr3zdo2

dr3zdo2