Trwa ładowanie...
d2oh448

''Player One'': Elle Fanning i Olivia Cooke walczą o Stevena Spielberga

Akcja wydanej w 2011 roku książki rozgrywa się w roku 2044.
Share
''Player One'': Elle Fanning i Olivia Cooke walczą o Stevena Spielberga
d2oh448

Elle Fanning, Lola Kirke i Olivia Cooke mają szanse na główną rolę w ekranizacji powieści "Player One" ("Ready Player One") Ernesta Cline'a. Film wyreżyseruje Steven Spielberg.
Kryzys zrujnował największe mocarstwa. W Ameryce ludzie głodują i zamarzają na ulicach. Miasta zamieniły się w osiedla slumsów i przyczep kampingowych. Głównym bohaterem jest osiemnastoletni Wade, który ucieka od rzeczywistości i cały wolny czas spędza w Oasis, globalnym wirtualnym świecie, w którym każdy może być tym, kim chce. To internet nowej generacji, wszechobecna symulacja, gdzie można robić wszystko - żyć, uczyć się, bawić i kochać. W Oasis jej twórca, ekscentryczny geniusz-multimiliarder Halliday, zakodował zagadki - kod do kolosalnej fortuny i absolutnej władzy. Wade podejmuje wyzwanie - będzie musiał wygrać, żeby przeżyć.
Elle Fanning, Lola Kirke i Olivia Cooke walczą o rolę Art3mis.
Wcześniej z pomysłem przeniesienia "Player One" na ekran nosili się Robert Zemeckis i Christopher Nolan. Pierwszą wersję scenariusza przygotował Eric Eason. Spielberg będzie reżyserował na podstawie adaptacji przygotowanej przez Zaka Penna. Produkcja powstaje dzięki współpracy Warner Bros., Village Roadshow i DreamWorks. Premiera filmu przewidziana jest na 15 grudnia 2017 roku.

d2oh448

Podziel się opinią

Share
d2oh448
d2oh448