Trwa ładowanie...

Po 35 latach znowu się spotkali. Tak dziś wygląda obsada "Człowieka z blizną"

W Nowym Jorku w ramach Tribeca Film Festival odbyło się niezwykłe spotkanie z obsadą i twórcami kultowego "Człowieka z blizną". Jedno pytanie do Michelle Pfeiffer wywołało oburzenie publiki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Po 35 latach znowu się spotkali. Tak dziś wygląda obsada "Człowieka z blizną"Źródło: Getty Images
d3qp3fw
d3qp3fw

Gośćmi panelu dyskusyjnego, zorganizowanego po rocznicowym pokazie "Człowieka z blizną" ("Scarface") na Tribeca Film Festival, byli Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer i reżyser Brian De Palma. Podczas trwającej 40 minut rozmowy jedno pytanie zadane przez prowadzącego sprawiło, że publika zaczęła buczeć i krytykować moderatora.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- Jako ojciec córki jestem zaniepokojony obrazem twojego ciała – powiedział Jesse Kornbluth, który w nawiązaniu do kwestii przygotowań do roli zapytał Pfeiffer, ile wtedy ważyła.

Publika nie była zadowolona z postawy prowadzącego, natomiast aktorka przyznała, że nie potrafi odpowiedzieć na pytanie.

d3qp3fw

- Nie wiem, ale grałam bohaterkę uzależnioną od kokainy i taki wygląd był częścią roli – powiedziała aktorka, która pod koniec kwietnia będzie obchodzić 60. urodziny. Pfeiffer zdradziła również, że kiedy zdjęcia przedłużyły się z planowanych 3-4 miesięcy do pół roku, pod koniec pracy na planie umierała z głodu.

- Członkowie ekipy przynosili mi bajgle, tak byli przejęci moim stanem. Żyłam na zupie pomidorowej – wspominała Pfeiffer.

"Człowiek z blizną" Briana De Palmy wszedł na ekrany kin w 1983 r. Wcześniej ten sam tytuł nosił klasyczny film Howarda Hawksa z 1932 roku oparty na życiu Ala Capone. Aktualnie trwają prace nad kolejnym "Człowiekiem z blizną", który ma być adresowany do współczesnej widowni. Akcja zostanie przeniesiona z Miami do Los Angeles, a bohaterem będzie imigrant z Meksyku. W roli głównej wystąpi prawdopodobnie Diego Luna.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3qp3fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qp3fw