Trwa ładowanie...
patryk vega
Tomasz Repeta
31-10-2017 14:40

Pod zdjęciem Vegi wylała się lawina komentarzy. Wszystko głównie przez jedną osobę na zdjęciu

Po zawirowaniach z "Botoksem" Patryk Vega nie próżnuje. Z wielkim przytupem zaczął prace nad "Kobietami mafii". Zdjęcie z planu filmowego, które opublikował na swoim profilu, wywołało spore poruszenie. O co chodzi?

Pod zdjęciem Vegi wylała się lawina komentarzy. Wszystko głównie przez jedną osobę na zdjęciuŹródło: Facebook.com
d1uz1rz
d1uz1rz

Zarówno Patryk Vega, jak i aktorzy, którzy zaangażowani są w nowy projekt reżysera, masowo publikują zdjęcia w mediach społecznościowych, chwaląc się udziałem w kolejnym aktorskim wyzwaniu.

W komentarzach pod postem opublikowanym przez polskiego reżysera wywiązała się żarliwa dyskusja. Dotyczy ona głównie powtarzającej się obsady.

- Znowu Dygant??? Jeszcze trochę otworzę szafę i też wyskoczy P.Dygant,a z lodówki Oświeciński (oryginalna pisownia – red.) – napisał jeden internauta.

d1uz1rz

Agnieszka Dygant jest - niewątpliwie - wielkiej klasy aktorką, wobec tego pojawiło się również sporo pochlebnych opinii na jej temat.

Nie w tym jednak rzecz. Aktorka znajduje się na zdjęciu w otoczeniu "dresiarzy". Internauci dopatrzyli się tam dość kontrowersyjnej osoby. Chodzi o Alana Kwiecińskiego, który kojarzony jest głównie z programu "Warsaw Shore".

- To prawda, ze Alanik z warsaw shore ma mały epizod w którym mówi "bedą cycki, bedzie ostro" ? (oryginalna pisownia - red.) – zapytał ciekawy internauta.

Drugi spostrzegawczy użytkownik Facebooka dodał: - DOBRZE WIDZE ZE ZALAPAŁ SIE ALANIK Z WARSAW SHORE???? ten po prawej? (oryginalna pisownia – red.).

d1uz1rz

Rzeczywiście, uczestnika programu rozrywkowego można dostrzec po prawej stronie na zdjęciu. Trudno się więc dziwić, że obecność Kwiecińskiego wzbudziła takie zainteresowanie. Prawdopodobnie będzie to jego aktorski debiut.

Myślicie, że poradzi sobie w roli aktora?

d1uz1rz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uz1rz