Polacy oglądają na potęgę. Krytycy wychwalają, widzowie kochają
Serial "Ballard", spin-off serialu "Bosch: Dziedzictwo", zdobył 100 proc. pozytywnych ocen na Rotten Tomatoes i jest hitem platformy Prime Video. W Polsce zajmuje trzecie miejsce.
Serial "Ballard", oparty na powieściach Michaela Connolly'ego, zadebiutował jako spin-off "Bosch: Dziedzictwo". Produkcja szybko zdobyła uznanie krytyków i widzów, osiągając perfekcyjny wynik 100 proc. entuzjastycznych recenzji na Rotten Tomatoes. Courtney Taylor, odtwórczyni roli Samiry Parker, podzieliła się swoją radością z sukcesu serialu.
Taylor, w rozmowie z serwisem ScreenRant, wyraziła swoje zaskoczenie i wdzięczność za pozytywne reakcje fanów. - Jestem dosłownie w siódmym niebie. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszej reakcji od fanów Bosch i Michaela Connolly'ego – powiedziała aktorka.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Citadel: Honey Bunny": Jeszcze jeden tytuł do szpiegowskiej serii giganta vod
W serialu "Ballard" Maggie Q wciela się w detektyw Renée Balard, która prowadzi nowy wydział zajmujący się nierozwiązanymi sprawami w LAPD. W pierwszym sezonie zespół odkrywa tożsamość i motywy seryjnego mordercy, co przyciągnęło uwagę widzów. "Ballard" to historia detektyw Renée Ballard, która stawia czoła morderstwom i korupcji, jednocześnie walcząc z własnymi demonami.
Serial zyskał popularność na Prime Video. Choć nie ogłoszono jeszcze drugiego sezonu, sukces pierwszego sugeruje, że kontynuacja jest bardzo prawdopodobna. W Polsce w top10 seriali wyprzedza go nowy sezon "Tego lata stałam się piękna" i film z Markiem Wahlbergiem "3000 metrów nad ziemią".
Miażdżony "Jurrasic World", obskurna Warszawa w hicie Prime Video i nowe perełki w streamingu. O tym w nowym Clickbaicie. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: