Trwa ładowanie...

Polski Box Office: Koniec panowania Harry'ego Pottera

Szczyt polskiego box office’u nareszcie drgnął. W miniony weekend swoje panowanie na pierwszym miejscu listy najchętniej oglądanych filmów w Polsce zakończył Harry Potter. W kinach pojawiło się też więcej widzów.

Polski Box Office: Koniec panowania Harry'ego PotteraŹródło: Warner Bros.
d3ix1o3
d3ix1o3

Po czterech tygodniach „Insygnia śmierci, część 2” musiały spaść. Nowością, która zepchnęła ostatnią część przygód Harry’ego Pottera z pierwszej na trzecią lokatę został horror „Oszukać przeznaczenie 5 3D”. Na najnowszą część opowieści o śmierci polującej na osoby, które w cudowny sposób zdołały jej umknąć wybrało się aż 99 tysięcy osób.

W tym tygodniu drugie miejsce również należy do nowości. Jest nią komedia „Zła kobieta” z seksowną Cameron Diaz. Hollywoodzka gwiazda wcieliła się w postać nauczycielki, której w ogóle nie zależy na dobru uczniów. Jest wulgarna, bezwzględna i zupełnie nieodpowiednia na to stanowisko. Na tę lekką, letnią propozycję repertuarową wybrały się 33 tysiące widzów.

Żadna z pozostałych nowości zeszłego tygodnia nie zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki najchętniej oglądalnych filmów. W miniony weekend na 10 najpopularniejszych filmów łącznie wybrało się 248 tysięcy widzów.

d3ix1o3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ix1o3

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj