Trwa ładowanie...
avatar
27-01-2010 13:35

Polski Box Office: Ponad dwa miliony widzów "Avatara"

Share
Polski Box Office: Ponad dwa miliony widzów "Avatara"Źródło: Imperial CinePix
d2dhcyo

Piąty tydzień z rzędu "Avatar" znalazł się na pierwszym miejscu polskiego box office'u. Na drugim miejscu ponownie "Ciacho".

W ostatni weekend film Jamesa Camerona pt. *"Avatar""Avatar"* obejrzało w polskich kinach 185 901 osób. Łącznie obraz zobaczyło już 2 186 153 Polaków!

Jake trafia na Pandorę: planetę zamieszkiwaną przez Na'vi – człekopodobna rasę, która według ludzi żyje na prymitywnym poziomie, a w rzeczywistości jest dużo bardziej zaawansowana. Wysokie na dziesięć stóp, pokryte niebieską skórą Na'vi żyją w swoim świecie w zgodzie z naturą zachowaną w nienaruszonym stanie. Niestety ludzie poszukujący na terenie Pandory cennych minerałów zagrażają egzystencji Na'vi.

d2dhcyo

Na trzecim miejscu uplasowała się pierwsza nowość weekendu - animacja "Alvin i wiewiórki 2". Film obejrzało 73 686 widzów.

Obraz stanowi kontynuację przeboju "Alvin i wiewiórki" z 2007 roku, przedstawiającego historię trzech śpiewających wiewiórek pomagających początkującemu kompozytorowi w karierze. W nowym filmie muzykalnym gryzoniom towarzyszą odpowiedniczki płci pięknej w postaci uroczych członkiń zespołu The Chipettes.

**

Piąte miejsce należy do drugiej nowości, do musicalu "Nine - Dziewięć", którego obejrzało 67 439 Polaków.

d2dhcyo

Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka mody Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki (w tej roli jak zawsze boska Sophia Loren)
.

Na siódmym miejscu znalazła się ostatnia nowość, komedia "Stare wygi". Film zobaczyło 25 433 widzów.

Dwóch biznesmenów w średnim wieku – rozwodnik Dan i mocno rozrywkowy kawaler Charlie, finalizuje jeden z najlepszych kontraktów w swojej karierze. Niespodziewanie muszą zaopiekować się sześcioletnimi bliźniakami. Próba pogodzenia obu tych spraw powoduje lawinę niezwykle zabawnych komplikacji, a także stopniowo uzmysławia obu panom, co, tak naprawdę, jest w życiu najważniejsze.

Łącznie do kin w ostatni weekend poszło 627 476 Polaków.

d2dhcyo

Zobacz także:

**[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g ) [

ONA URODZI DZIECKO BRATU! ]( http://film.wp.pl/tila-tequila-urodzi-dziecko-swojego-brata-6025284087915137g ) [

CO SIĘ STAŁO Z JEJ PIERSIAMI? ]( http://film.wp.pl/historia-znikajacych-piersi-sylwii-gliwy-6025284349604993g ) [

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d2dhcyo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dhcyo
d2dhcyo