Trwa ładowanie...
Aktualności

Posłuchaj, jak Tom Hiddleston śpiewa country

Share
Posłuchaj, jak Tom Hiddleston śpiewa country
d2ltep6

Tom Hiddleston wcieli się w Hanka Williamsa w obrazie "I Saw The Light". Przygotowując się do roli, aktor postanowił zaprezentować się w utworze legendarnego muzyka country.

Hiddleston wykonał "Move It on Over" podczas niespodziewanego występu na Wheatland Music Festival w Michigan. Z amatorskim nagraniem dokumentującym wykonanie piosenki można zapoznać się poniżej:

"I Saw The Light" opowie o błyskawicznej karierze Williamsa i o tym, jaki wpływ miała na jego życie osobiste.

d2ltep6

Za kamerą stanie Marc Abraham ("Przebłysk geniuszu"), który napisał scenariusz filmu na podstawie wydanej w 1994 biografii muzyka autorstwa Colina Escotta. Za produkcję odpowiadają Aaron L. Gilbert, Brett Ratner, G. Marq Roswell i Marc Abraham. Hiddleston zaśpiewa wszystkie piosenki Williamsa samodzielnie.

Gwiazdora mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha. Brytyjski aktor pracuje obecnie na planie horroru "Crimson Peak". W obsadzie filmu reżyserowanego przez Guillermo Del Toro są też Jessica Chastain, Mia Wasikowska i Charlie Hunnam. Premierę dzieła zaplanowano na październik 2015 roku.

Hank Williams urodził się 1923 roku w Alabamie. Był uznawany za jednego z najważniejszych muzyków country. W 1987 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

d2ltep6

Podziel się opinią

Share
d2ltep6
d2ltep6