Trwa ładowanie...
loft

Poszukiwacze erotycznych wrażeń na polskim plakacie thrillera "Loft"

Share
Poszukiwacze erotycznych wrażeń na polskim plakacie thrillera "Loft"
Źródło: East
dmlj06g

Pięciu mężczyzn, pięć kluczy i jedno morderstwo – tak w najwyższym skrócie przedstawia się fabuła *"Loft" – elektryzującego thrillera z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora "Przylądku strachu" Martina Scorsese i "Wilka" Mike’a Nicholsa.*

W mrocznej historii luksusowego apartamentu, w którym męskie fantazje stają się tyleż prawdziwe, co zabójcze, występują: znany miłośnikom „X-Men” – James Marsden, supertwardziel kina akcji – Karl Urban („W ciemność. Star Trek”, „Dredd 3D”) oraz Wentworth Miller, czyli niezapomniany Michael Scofield z serialu „Skazany na śmierć”. Partnerują im aktorskie piękności – Rhona Mitra („Underworld: Bunt Lykanów”, „Strzelec”) oraz Rachael Taylor i Isabel Lucas – urodziwe gwiazdy serii „Transformers”. „Loft” trafi do polskich kin 20 lutego.

Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?

"Loft" w kinach od 20 lutego 2015

dmlj06g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmlj06g
dmlj06g