Trwa ładowanie...
d345y7z
Aktualności

Poszukiwacze erotycznych wrażeń na polskim plakacie thrillera "Loft"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwacze erotycznych wrażeń na polskim plakacie thrillera "Loft"
(East)
d345y7z

Pięciu mężczyzn, pięć kluczy i jedno morderstwo – tak w najwyższym skrócie przedstawia się fabuła *"Loft" – elektryzującego thrillera z przewrotnym scenariuszem napisanym przez Wesleya Stricka, współautora "Przylądku strachu" Martina Scorsese i "Wilka" Mike’a Nicholsa.*

W mrocznej historii luksusowego apartamentu, w którym męskie fantazje stają się tyleż prawdziwe, co zabójcze, występują: znany miłośnikom „X-Men” – James Marsden, supertwardziel kina akcji – Karl Urban („W ciemność. Star Trek”, „Dredd 3D”) oraz Wentworth Miller, czyli niezapomniany Michael Scofield z serialu „Skazany na śmierć”. Partnerują im aktorskie piękności – Rhona Mitra („Underworld: Bunt Lykanów”, „Strzelec”) oraz Rachael Taylor i Isabel Lucas – urodziwe gwiazdy serii „Transformers”. „Loft” trafi do polskich kin 20 lutego.

Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna rozpadać się na kawałki. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?

"Loft" w kinach od 20 lutego 2015

d345y7z

Podziel się opinią

Share

d345y7z

d345y7z