Trwa ładowanie...

"Powinna znaleźć sobie nowego, miłego faceta" – wiadomo, kto przejął rolę ojca dzieci Angeliny Jolie

Jak podaje serwis Radaronline powołując się na informatora z bliskiego kręgu Angeliny Jolie Maddox, pierwszy syn gwiazdy, który po odejściu Brada Pitta zastępuje reszcie rodzeństwa ojca, powiedział co jego zdaniem powinna teraz zrobić jego słynna matka. 15-latek radzi Jolie, by zapomniała o gwiazdorze i znalazła sobie "nowego, miłego faceta".

"Powinna znaleźć sobie nowego, miłego faceta" – wiadomo, kto przejął rolę ojca dzieci Angeliny JolieŹródło: Getty Images
d1ixvly

Osoba z otoczenia aktorki Angeliny Jolie zdradziła, że Jolie całkowicie oddała się w ostatnim czasie opiece nad swoimi dziećmi i ani myśli o angażowaniu się w kolejny związek. Jednak Maddox upomniał ją, że powinna myśleć też o sobie i znaleźć miłego faceta. Oczywiście, gdy tylko będzie na to gotowa.

Być może dla 15-latka wydaje się to proste, jednak rany po rozwodzie nie leczą się tak szybko, zwłaszcza jeśli rozstanie staje się ogólnoświatową sensacją, a każdy krok byłej pary jest śledzony i szeroko komentowany. Zapewne znalazłoby się wielu chętnych na miejsce Brada Pitta. Jak jednak poznać, czy ich intencje są szczere? Na to z pewnością potrzeba czasu i jeśli Jolie znajdzie sobie kogoś nowego, to i tak nieprędko się o tym dowiemy.

Jak podaje serwis, urodzonego w Kambodży syna Jolie łączy z nią niesamowicie bliska relacja. Gwiazda darzy go szacunkiem i traktuje jak równego sobie niemal w każdej dziedzinie rodzinnego życia. Według informatora to właśnie Maddox pod nieobecność słynnej mamy nadzoruje nianie i decyduje m.in. o tym, o której jego młodsze rodzeństwo powinno chodzić spać.

<<enter caption here>> at the El Capitan Theatre on May 28, 2014 in Hollywood, California. Getty Images
<<enter caption here>> at the El Capitan Theatre on May 28, 2014 in Hollywood, California. Źródło: Getty Images

Maddox Chivan Jolie-Pitt urodził się jako Rath Vibol 5 sierpnia 2001 roku. Miał siedem miesięcy, gdy został adoptowany. Biologiczna matka oddała go do sierocińca w Battambang. Jolie zdecydowała się złożyć wniosek adopcyjny po dwukrotnym odwiedzeniu Kambodży, gdzie kręciła filmy z serii "Tomb Raider"
.
Angelina i Brad wychowywali razem szóstkę dzieci: Maddoxa (15 lat), Paxa (12), Zaharę (11), Shiloh (10) i Vivienne oraz Knoxa (obie mają 8 lat).

d1ixvly

Zwiazki Angeliny Jolie:

d1ixvly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ixvly