Trwa ładowanie...
d5qu62k
"Pretty Woman": zobacz uwielbiany klasyk na WP Pilot

"Pretty Woman": zobacz uwielbiany klasyk na WP Pilot

Choć jest to film stosunkowo młody, śmiało można nazwać go klasykiem. Wielki hit Garry'ego Marshalla do dziś cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Wielka w tym zasługa ekranowej pary, pomiędzy którą chemia wydaje się niemal namacalna. Aż trudno uwierzyć, że początkowo tytułową bohaterkę miała zagrać zupełnie inna aktorka. "Pretty Woman" w sobotę i niedzielę na TVN o 21:55 i 23:50. By ją zobaczyć nie musisz włączać telewizora. Wystarczy, że wejdziesz na platformę WP Pilot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d5qu62k

Milioner, który może mieć każdą, wybiera prostytutkę. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz na to pytanie wciąż kochają odkrywać widzowie na całym świecie. „Pretty Woman” to film uruchamiający "magię kina”. Klasyk, którego wielką zaletą jest fenomenalna para głównych bohaterów, odgrywana przez Julię Roberts i Richarda Gere’a. Mało kto wie, że przebój miał początkowo kończyć się zupełnie inaczej, a do głównej roli zapraszana była Molly Rindwald (na zdjęciu poniżej). Gwiazda „Klubu winowajców” nie chciała roli Vivian Ward, bo rola prostytutki ja odrzucała. Ciekawe czy dziś nie żałuje tej decyzji.

SYDNEY, AUSTRALIA - FEBRUARY 2000: Ewan McGregor and Molly Ringwald pictured during Tropfest 2000 in February 200, in Sydney, Australia. (Photo by Patrick Riviere/Getty Images) *** Local Caption *** Ewan McGregor;Molly Ringwald Getty Images
SYDNEY, AUSTRALIA - FEBRUARY 2000: Ewan McGregor and Molly Ringwald pictured during Tropfest 2000 in February 200, in Sydney, Australia. (Photo by Patrick Riviere/Getty Images) *** Local Caption *** Ewan McGregor;Molly Ringwald

_ Ewan McGregor i Molly Ringwald_

d5qu62k

W powyższym wideo możecie zobaczcie, co o filmie mówią Łukasz Knap i Filip Szarecki. Pamiętajcie, że obraz możecie zobaczyć w ten weekend nie tylko w TVN, ale również na platformie WP Pilot.

Zobacz film w sobotę 18 listopada (21:55) i niedzielę 19 listopada na o 23:50 w TVN lub na platformie WP Pilot.

d5qu62k

Podziel się opinią

Share

d5qu62k

d5qu62k