WP

Program TV na dziś – co obejrzeć w piątek 10 sierpnia

Piątkowy program TV zapowiada się bardzo ciekawie. W ofercie największych kanałów znalazły się „W cywilu 3”, „Gwiezdne wojny: Część 6 - Powrót Jedi” oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na dziś. W ofercie m.in "Hobbit: Pustkowie Smauga".
Program TV na dziś. W ofercie m.in "Hobbit: Pustkowie Smauga". (iStock.com)
WP

Program TV na dziś – TVP 2

\W ofercie TVP 2 na piątkowy wieczór znalazł się film sensacyjnyW cywilu 3”. Produkcja z 2013 przedstawia historię żołnierza marines, który podczas przepustki postanawia wrócić do rodzinnego domu. Chce odpocząć i nacieszyć się towarzystwem najbliższych. Jego plany nie mają jednak szansy się ziścić. Tuż po przybyciu do rodzinnego miasta Carter dowiaduje się, że jego siostra została uprowadzona przez eksternistów. Nie wiele myśląc żołnierz rusza w pościg za porywaczami. Dociera do ich głównej siedziby. Odkrywa w niej, że napastnicy planują przeprowadzić atak terrorystyczny w wyniku którego może zginąć wiele tysięcy osób. Los niewinnych ludzi zależy od działań podjętych przez Cartera. Czy uda mu się pokrzyżować plany terrorystów i zostać bohaterem? Film można obejrzeć już dziś o godzinie 20:40 w TVP 2.

Program TV na dziś – TVN

WP

Telewizja TVN zabierze nas ponownie w podróż do Śródziemia. W drugiej odsłonie serii o Bilbo Bagginsie zatytułowanej „Hobbit: Pustkowie Smauga” ponownie będziemy towarzyszyć młodemu hobbitowi, krasnoludom oraz Gandalfowi w wędrówce do Ereboru, historycznego królestwa krasnoludów przejętego przez smoka Smauga. Naszych bohaterów spotykamy podczas ucieczki przed wojskiem orków, które pragnie ich śmierci. Nietypowej ekipie pomocy w postaci koni udziela Beorm – pół człowiek, pół niedźwiedź. Ekipa z jego pomocą dociera do Mrocznej Puszczy. Czyha tam na nich wiele niebezpieczeństw, z wielkimi pająkami na czele. Wkrótce wszyscy wędrowcy zostają pojmani przez Mroczne Elfy. Ich władca nie jest darzy sympatią obcych. Jednak dzięki sprytowi i inteligencji Bilbo wszystkim więźniom udaje się zbiec z więzienia. W krótce po tym docierają do Miasta na Jeziorze, skąd jest już bardzo blisko do Ereboru. Ostatni etap ich podróży będzie bardzo trudny, ponieważ Smaug nie zamierza zostawić ich przy życiu. Film „Hobbit: Pustkowie Smauga” można obejrzeć o 20:00 na antenie TVN.

Program TV na dziś – Polsat

Przyszedł wreszcie czas na finałową odsłonę pierwszej trylogii o losach rycerzy Jedi. „Gwiezdne wojny: Część 6 - Powrót Jedi” odkryją przed widzami mroczne historie rodziny Skywalke’rów. Han Solo, R2-D2, C-3PO, Księżniczka Leia i Chewbacca trafiają do niewoli potężnego Jabby. Na wieść o kłopotach przyjaciół Luke rusza im z odsieczą. Jest jednak załamany, ponieważ chwilę wcześniej na jego oczach odszedł Mistrz Yoda. Chwilę przed śmiercią zdołał mu wyznać, że Lord Vader jest jego ojcem. Od ducha Obi-Wana dowiaduje się również, że Leia jest jego siostrą. Kiedy historia rodzinna wychodzi na jaw, a bieg wydarzeń ponownie stawia ojca i syna naprzeciwko sobie w morderczej walce nic nie jest czarnobiałe. Pełną historię ostatniej odsłony historii o rycerzach Jedi można poznać dziś o 20:05 w telewizji Polsat.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP